[E3 2016] گیمرها می‌توانند امسال از نزدیک E3 را تجربه کنند

۴ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نمایشگاه E3 بدون شک بزرگ‌ترین رویداد صنعت بازی در سال است. تمام بزرگان این صنعت به مدت دو روز گرد هم می‌آیند و از بازی‌ها و سخت‌افزارهای جدیدشان می‌گویند. با این حال، نمایشگاه E3 رویدادی مختص خبرنگاران و فعالان صنعت بازی است؛ یعنی افراد معمولی نمی‌توانند در آن شرکت کنند. با این حال، برگزارکنندگان این مراسم، امسال تدابیری را هم برای بازی‌کننده‌ها اندیشیده‌اند.

تاریخ و زمان برگزاری کنفرانس‌ها را از اینجا بخوانید.

امسال قرار است در کنار نمایشگاه اصلی E3، مراسم دیگری هم به اسم E3 Live برگزار شود. برخلاف مراسم اصلی E3، شرکت در رویداد E3 Live رایگان و برای همه آزاد است. با این حال، بلیط‌های شرکت در E3 Live محدود هستند.

مراسم E3 Live جدا از مراسم اصلی برگزار می‌شود و حتی مکان آن هم جدا از E3 انتخاب شده است. در حالی که مرکز اصلی برگزاری‌های نمایشگاه‌های لس‌آنجلس برای E3 رزرو شده است، بازی‌کننده‌ها باید برای حضور در E3 Live به ساختمان L.A. Live بروند که البته فاصله‌ی زیادی هم با نمایشگاه اصلیE3  ندارد.

مراسم E3 Live قرار است از روز چهاردهم تا شانزدهم ماه ژوئن (۲۵ تا ۲۷ خرداد) برگزار شود. قرار است در این مراسم، شرکت‌های بازی‌سازی، ساخته‌های جدیدشان را به گیمرها نشان بدهند و بازی‌کننده‌ها می‌توانند حتی برخی از عناوین را بازی کنند.

می‌توانید از وب‌سایت رسمی E3 Live برای رزرو بلیط اقدام کنید.

منبع: VG247

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما