مرسدس AMG GT سری بلک در راه است؛ یک سوپر اسپرت واقعی در سایز کوچک

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
AMG GT

در پنج ماه اول سال جاری شاهد تصاویری از مرسدس AMG GT  سری بلک بودیم که مدل بالا رده جدید خط تولید ای ‌ام‌ جی جی‌تی خواهد شد.

در حالی که افزایش تعداد تست‌های یک نمونه اولیه به معنای رونمایی احتمالی از آن خودرو است، در یک گزارش جدید ادعا شده این مدل طی ماه جدید میلادی رونمایی خواهد شد. در این گزارش آمده فروش مرسدس AMG GT سری بلک از ماه ژوئیه آغاز می‌شود.

AMG GT

مایکل نولر رئیس جهانی مدیریت و فروش محصولات قبلا تایید کرده بود این جی‌تی مخصوص مسابقه امسال رونمایی می‌شود و تولید آن از پایان سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. اما انتظار نداشتیم به این زودی شاهد چنین اتفاقی باشیم.

حالا که زمان احتمالی رونمایی مشخص شده، چین اولین مکان برای رونمایی از این مرسدس ای ‌ام‌ جی جی ‌تی خواهد بود. احتمالا این مدل در نمایشگاه خودرو چنگدو که ۲۴ ژوئیه برگزار خواهد شد رونمایی می‌شود. البته این‌ها همه حدس و گمان هستند و هنوز چیزی رسما تایید نشده است.

AMG GT

مرسدس AMG GT سری بلک از موتور V8 توئین توربو با توان ۷۱۱ اسب‌بخار و گشتاور ۸۰۰ نیوتن متر بهره می‌برد. در مقایسه با ای ‌ام ‌جی جی ‌تی آر کنونی، این مدل ۱۳۴ اسب‌بخار توان بیشتر و ۱۰۰ نیوتن متر گشتاور بیشتری دارد.

منبع: motor1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما