مشکلات گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ تمامی ندارند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ و گوگل پیکسل ۲ XL که مدتی است به بازار عرضه شده‌اند با سیل پایان‌ناپذیری از مشکلات کوچک و بزرگ مواجه شده‌اند. اغلب مشکلات این دو گوشی به گوشی بزرگتر یعنی گوگل پیکسل ۲ XL مربوط بود اما ظاهرا برادر کوچکتر این گوشی هم از این مشکلات دور نبوده و بعضی از کاربران را به دردسر انداخته است. طبق گزارش‌های جدید بعضی از صاحبان گوشی گوگل پیکسل ۲ اعلام کرده‌اند میکروفون گوشی هنگام تماس تلفنی به شکل ناگهانی قطع می‌شود.

باید به این نکته هم اشاره کنیم که تعدادی از صاحبان گوشی‌های جدید گوگل پیکسل ۲ قصد دارند یک شکایت دسته‌جمعی را از شرکت گوگل به ثبت برسانند و این شرکت را به دادگاه بکشند.

ظاهرا گوگل این مشکل را مربوط به خرابی نرم‌افزار داخلی گوشی دانسته و گزارش شده که این افراد می‌توانند گوشی خود را تعویض کنند.

در این میان یک نکته بامزه این است که بعضی از کاربران گزارش کرده‌اند این مشکل برای تعدادی‌شان از طریق فوت کردن در میکروفون برطرف شده است. به این شکل به بعضی از کاربران توصیه شده قبل از آنکه گوشی را تعویض کنند در میکروفونش فوت کنند.

باید به این نکته هم اشاره کنیم که تعدادی از صاحبان گوشی‌های جدید گوگل پیکسل ۲ قصد دارند یک شکایت دسته‌جمعی را از شرکت گوگل به ثبت برسانند و این شرکت را به دادگاه بکشند. گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ و گوگل پیکسل ۲ XL را به ترتیب شرکت‌های HTC و LG تولید کرده‌اند.

منبع: Phone Arena
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. سهیل دارایی

    برای کمپانی بزرگی چون گوگل خیلی بد شد! داره همون بلایی که سر باتری های نوت سامسونگ پیش اومد و برند رو خراب کرد سر سری پیکسل هم میاد

  2. No One

    مشکلات گوشی‌های گوگل پیکسل ۲ شده قسمت های از یه سریال که تو هر قسمت یه مشکلی پیش میاد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما