معرفی گجت فایندیما

فرهنگ حشمتی ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۰ 23 آوریل 2016 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

بارها اتفاق افتاده که وسایل خود را گم کرده و برای پیدا کردن‌شان مشکلات زیادی داشته باشیم. «فایندیما» وسیله‌ی هوشمندی است که گم نمی‌شود و هر وسیله‌ای که همراه آن باشد هم گم نخواهد شد.

فایندیما

«فایندیما» (Findima) وسیله‌ای کوچک و هوشمند است که به افراد در گم نکردن وسایل کوچک‌شان (مثل کلید، کیف و گوشی موبایل) کمک می‌کند. فایندیما یک گجت هوشمند است که از طریق برنامه‌ی موبایل روی گوشی هوشمند و با اتصال بلوتوث کار می‌کند. زمانی که کیف پول یا کلیدهای خود را جاگذاشته‌اید و فاصله‌ی گوشی از آن افزایش می‌یابد، گجت و گوشی هم‌زمان زنگ زده و شما را باخبر می‌کنند. ویژگی دیگر Findima، نمایش آخرین مکان شناخته‌شده از طریق اتصال بلوتوث بین گوشی و فایندیما است. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که زمانی که وسیله‌ی خود را گم کردید، از طریق آخرین نقطه‌ی اتصال، وارد برد گجت Findima شده تا مجددا به آن متصل شوید.

فایندیما

ارتباط Findima با گوشی دوطرفه است، یعنی می‌توانید برای پیدا کردن گوشی‌تان، کلید فایندیما را فشار دهید تا گوشی شما (حتی در حالت سکوت) به صدا درآمده و از محل گوشی خبردارتان کند.

گجت‌هایی در این زمینه وجود دارند، اما آنچه Findima را متمایز می‌کند، برد پوششی بالا، مصرف بهینه باتری و قیمت پایین‌تر آن است.

فایندیما به صورت یک پروژه‌ی «سرمایه‌گذاری جمعی» (Crowdfunding) معرفی شده است؛ یعنی هر فرد می‌تواند با پیش‌خرید این محصول، شرکت سازنده را یک قدم به تولید انبوه این گجت نزدیک‌تر کند.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. مهدی مهدی

  من هم مدتی به فکرش بودم که این رو درست کنم.. البته ایده فایندیما هم مثل ایده من کپی نمونه خارجیه ولی با اینحال خوبه و خوبه که میبینم ایده های خوب رو اجرا میکنند دوستان عزیز .. فقط طراحیش رو دوست ندارم. باید کارایش رو دید که مثل نمونه خارجی هست یا نه.
  خسته نباشید

 2. امید امید

  سلام من خیلی مشکل گم کردن وسایل دارم. مرسی بابت معرفی فقط نفهمیدم از کجا باید برم بخرم؟؟

  1. yasiiiiii yasiiiiii

   تو گوگل ب فارسی بزن فایندیمابهت میگه چطوری بخری