ممکن است آیفون ۸ رنگ رزگلد نداشته باشد

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مینگ-چی کو یکی از تحلیل‌گران معروف بازار موبایل که عموما اطلاعاتش درباره شرکت اپل و بویژه آیفون‌ اطلاعاتی دقیقی به حساب می‌آید اعلام کرده احتمالا امسال شاهد معرفی آیفون رزگلد نخواهیم بود و آیفون ۸ صرفا با سه رنگ مشکی، نقره‌ای و طلایی به بازار عرضه خواهند شد.

این شایعه با یکی از تصاویری که اخیرا از آیفون ۸ منتشر شده هم همخوانی دارد. در این تصویر سه آیفون می‌بینیم که رنگ‌های طلایی، مشکی و نقره‌ای دارند. البته رنگ طلایی آیفون رگه‌های رنگ مسی هم دارد و در واقع ترکیب طلایی و مسی است.

به هر حال خیلی بعید هم نیست که اپل دست به چنین کاری بزند اما احتمالا بسیاری از طرفداران این رنگ از شنیدن خبر حذف آیفون‌های رزگلد حسابی پکر می‌شوند. رنگ رزگلد طرفداران خودش را پیدا کرده و حتی بعضی از تولیدکننده‌ها هم به سمت استفاده از این رنگ در گوشی‌های‌شان رفته‌اند.

مینگ-چی کو بر این نکته هم تاکید کرده که اپل هر سه مدل آیفون را هم‌زمان و در ماه میلادی سپتامبر معرفی خواهد کرد. او ادعا کرده عرضه گوشی‌ها هم پس از معرفی و به شکل هم‌زمان خواهد بود. بعضی از شایعات قبلی باعث شده بود گمان کنیم ممکن است در عرضه این مدل‌ها شاهد تاخیر باشیم اما اظهارنظر تیم کوک در این باره باعث شده این تردیدها تا حدی برطرف شوند. طبیعتا مثل همیشه باید این اخبار را با چاشنی کمی شک و تردید بخوانید چون ممکن است با انتشار اخبار و اطلاعات بیشتر بعضی از این پیشفرض‌ها تغییر کنند.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه