نسخه پیش نمایش اندروید P عرضه شد

۷ مهر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اندروید P

گوگل نسخه پیش‌نمایش اندروید P را عرضه کرد. گوگل این نسخه را برای کابران منتشر نکرده، بلکه نسخه صرفا برای توسعه‌دهندگان (Developers) است تا ببینند در نسخه جدید قرار است چه تغییراتی اعمال شود. از این طریق، گوگل می‌تواند فیدبک‌های مختلفی بگیرد تا درنهایت، نمونه نهایی اندروید جدید را در آینده عرضه کند.

این خبر در حالی شنیده می‌شود که هنوز مشخص نشده P مخفف سرواژه چه حرفی است؟ با این حال، توسعه‌دهندگان ورژن پیش نمایش اندروید P را مورد بررسی قرار می‌دهند تا بازخوردهای حرفه‌ای و کارشناسانه‌ی خود را به این شرکت بازتاب دهند. در همین راستا به زودی اخبار مختلفی منتشر می‌شود که از ویژگی‌های احتمالی اندروید P خبر می‌دهند.

آیا شما از کابران گوشی‌های اندرویدی هستید یا آیفون؟ به نظر شما راحتی و کارکرد با کدام سیستم‌عامل روان‌تر است و تجربه کاربری خوبی را در اختیارتان قرار می‌دهد؟

منبع: PhoneArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar Nima

    اندروید هر چه قدر هم که خوب باشه، بعد از مدتی خیلی رم اشغال میکنه و باعث لفت سرعت شدید میشه و بحث دیگه ای هم که هست اینه که کمپانی ها نسخه اندروید گوشی هایی که به بازار ارائه دادن رو بروزرسانی نمیکنن
    به همین دلیل من از آیفون و ios بیشتر لذت می برم ولی ios هم با نسخه ١١ واقعا تا این لحظه خیلی اذیت کرده امیدوارم که این مشکلاتی که داره زود برطرف شه

  2. Avatar mina

    آیفون . راحتی و کارکرد سیستم عامل ios بهتره .

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه