نسخه پیش نمایش اندروید P عرضه شد

خشایار شاهسون ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰
اندروید P

گوگل نسخه پیش‌نمایش اندروید P را عرضه کرد. گوگل این نسخه را برای کابران منتشر نکرده، بلکه نسخه صرفا برای توسعه‌دهندگان (Developers) است تا ببینند در نسخه جدید قرار است چه تغییراتی اعمال شود. از این طریق، گوگل می‌تواند فیدبک‌های مختلفی بگیرد تا درنهایت، نمونه نهایی اندروید جدید را در آینده عرضه کند.

این خبر در حالی شنیده می‌شود که هنوز مشخص نشده P مخفف سرواژه چه حرفی است؟ با این حال، توسعه‌دهندگان ورژن پیش نمایش اندروید P را مورد بررسی قرار می‌دهند تا بازخوردهای حرفه‌ای و کارشناسانه‌ی خود را به این شرکت بازتاب دهند. در همین راستا به زودی اخبار مختلفی منتشر می‌شود که از ویژگی‌های احتمالی اندروید P خبر می‌دهند.

آیا شما از کابران گوشی‌های اندرویدی هستید یا آیفون؟ به نظر شما راحتی و کارکرد با کدام سیستم‌عامل روان‌تر است و تجربه کاربری خوبی را در اختیارتان قرار می‌دهد؟

منبع: PhoneArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Nima Nima

    اندرويد هر چه قدر هم كه خوب باشه، بعد از مدتي خيلي رم اشغال ميكنه و باعث لفت سرعت شديد ميشه و بحث ديگه اي هم كه هست اينه كه كمپاني ها نسخه اندرويد گوشي هايي كه به بازار ارائه دادن رو بروزرساني نميكنن
    به همين دليل من از آيفون و ios بيشتر لذت مي برم ولي ios هم با نسخه ١١ واقعا تا اين لحظه خيلي اذيت كرده اميدوارم كه اين مشكلاتي كه داره زود برطرف شه

  2. mina mina

    آیفون . راحتی و کارکرد سیستم عامل ios بهتره .