هانیبال: چیزی از Death Stranding سر در نمی‌آورم

امیرحسین میرزایی ۱۷ آذر ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

همه‌ی بازی‌هایی که «هیدئو کوجیما» می‌سازد، کم و بیش پر از عناصر عجیب و غریب هستند. از روند داستانی بازی‌های این کارگردان گرفته تا حتی صحنه‌ها یا حتی مکانیک‌های آن‌ها، می‌توانید چیزهایی در بازی‌های کوجیما پیدا کنید که برای فهم آن‌ها، باید فکر و هنر تحقیق خودتان را به کار بیاندازید. جدیدترین ساخته‌ی کوجیما حتی پای‌اش را از بازی‌هایی مثل «متال گیر ۲» هم فراتر گذاشته. بازی Death Stranding عجیب است و هیچ چیز از آن نمی‌دانیم. این طور که به نظر می‌رسد، حتی بازیگران Death Stranding هم نمی‌دانند با چه داستانی سر و کار دارند.

مدس میکلسن می‌گوید که او خودش بازی نمی‌کند، اما با بازی‌های کوجیما آشنایی کمی داشته است.

«مدس میکلسن» (Mads Mikkelsen)، بازیگر سریال معروف هانیبال و هم‌چنین فیلم‌هایی مثل Casino Royale یا Star Wars: Rogue One است. او هم‌چنین یکی از بازیگران موردعلاقه‌ی هیدئو کوجیما است و نقش ضدقهرمان بازی Death Stranding را ایفا می‌کند. میکلسن اخیرا در مصاحبه‌ای، درباره‌ی بازی جدید کوجیما صحبت کرده است.

deathstranding-madsmikkelsen

میکلسن گفته است که او چیزی درباره‌ی داستان بازی نمی‌داند. میکلسن گفته: “خیلی پیچیده است. کوجیما را می‌شناسید. او شگفت‌انگیز است. از تمام چیزهایی که به من گفت، فقط کمی متوجه شدم. بیشتر اوقات می‌گفتم: چی؟”

او ادامه داده است: “باید بازی را کاملا ببینم تا متوجه‌اش شوم. کوجیما با Death Stranding می‌خواهد چیزی کاملا جدید بسازد.”

بازیگر سریال هانیبال می‌گوید که او خودش بازی نمی‌کند، اما با بازی‌های کوجیما آشنایی کمی داشته است. میکلسن درباره‌ی اولین تریلر Death Stranding که «نورمن ریدس»، بازیگر سریال «واکینگ دد» در آن ایفای نقش کرده، گفت: “من تریلری که او با نورمن ریدس ساخته بود را دیدم و از دیدگاه بازیگری، این تریلر شگفت‌انگیز بود. انتقال احساس و دقتی که در آن وجود دارد، شگفت‌انگیز بود.”

norman-reedus-deathstranding

مدس میکلسن می‌گوید‌: “من گیمر نیستم، اما کاری که کوجیما انجام می‌دهد دیوانه‌کننده است. من عاشق‌اش هستم.”

در ادامه، تریلر جدید Death Stranding که مدس میکلسن در آن ایفای نقش کرده است را برای‌تان قرار داده‌ایم. این بازی قرار است در سال ۲۰۱۸ میلادی روی کامپیوتر و پلی‌استیشن۴ عرضه شود. البته با توجه به اینکه بازی را کوجیما می‌سازد، امکان تاخیر آن وجود دارد.

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: VG247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar شاهین ترابی

    داستان پردازی این بازی شباهت زیادی به فیلم های اصغر فرهادی دارد

  2. Avatar Cp.Mahdi

    “میکلسن گفته است که او چیزی درباره‌ی داستان بازی نمی‌داند.”
    بازیگرش چیزی نفهمیده! خدا به ما رحم کنه!