[ویدیو] هدفون مجهز به اتصال لایتنینگ آیفون جدید را ببینید

اسماعیل دلخموش ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۰ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر مجموعه‌ای از شایعات و مباحث که پیرامون آیفون بعدی شرکت اپل مطرح شده است را دنبال کرده باشید حتما ماجرای معروف جک ۳.۵ میلی‌متری را هم شنیده‌اید. آنطور که به مرور زمان از طریق شایعات مختلف به نتیجه رسیده‌ایم به نظر می‌رسد در آیفون جدید جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون در کار نخواهد بود.

نتیجه این اقدام شرکت اپل ضرورت تولید مجموعه‌ای از لوازم جانبی که از پورت لایتنینگ استفاده می‌کنند را ضروری خواهد ساخت چون می‌دانیم اپل قصد ندارد ما را مجبور به استفاده از هدفون وایرلس کند. حال دو راه پیش روی اپل است تا به کاربران امکان استفاده معمول از خروجی صوتی گوشی‌هایش را بدهد. یکی اینکه یک تبدیل لایتنینگ به جک ۳.۵ میلی‌متری عرضه کند که پیش‌تر هم درباره آن شایعاتی شنیده‌ایم و راه دیگر این است که یک هدفون که از پورت لایتنینگ استفاده می‌کند برای این گوشی جدید عرضه کند. البته هیچ کدام از این دوراه چندان عجیب نیستند و به تکنولوژی بخصوصی هم نیاز ندارند. در واقع صرفا این سوال مطرح است که اپل از کدام یک از این دو راه در آیفون جدیدش بهره خواهد برد.

البته یک ویدیو جدید هم منتشر شده که ادعا می‌شود یک هدفون تو گوشی که از طریق پورت لایتنینگ کار می‌کند را نشان می‌دهد. این ویدیو می‌تواند یکی از دو فرضیه‌ موجود  را تقویت کند.

در ادامه می‌توانید نگاهی به این ویدیو بیندازید:

منبع: GSMArena


مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar سالار

    از فردا باز این سامکوپ میاد این هم کپی میکنه میگه من هم گوشیمو کم وزنش کردم