هشدار: این پیغام می‌تواند پیام‌رسان آیفون‌تان را از کار بیندازد!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

هشدار برای کاربران گوشی‌های آیفون: به‌تازگی خطر جدیدی سرویس یپام‌رسان گوشی‌های آیفون را تهدید می‌کند که از طریق باز کردن یک پیام متنی برای گوشی مشکل جدی ایجاد می‌کند. این پیام که از سوی iCloud Drive برای کاربران ارسال می‌شود، می‌تواند برنامه پیام‌رسان گوشی را به‌طور دائم از کار بیندازد.

این پیام که از سوی iCloud Drive برای کاربران ارسال می‌شود، می‌تواند برنامه پیام‌رسان گوشی را به‌طور دائم از کار بیندازد.

در این پیام گفته می‌شود حجم پیام‌های شما به حداکثر رسیده و برای مدیریت این موضوع باید به آدرس ضمیمه‌شده بروید. اما به محض این‌که کاربران می‌خواهند به این آدرس بروند، برنامه متوقف می‌‌شود و واکنشی به لمس کاربر نشان نمی‌دهد. البته با مراجعه به قسمت اپلیکیشن‌های در حال استفاده می‌توانید برنامه را ببندید اما بعد که دوباره برنامه‌ی پیام‌رسان را باز می‌کنید، با یک صفحه‌ی سفید مواجه می‌شوید که این یعنی پیام‌رسان گوشی‌تان از کار افتاده است! این اتفاق ممکن است برای کاربران نسخه‌های iOS 9 تا iOS 10.2.1 (نسخه‌های بتای ۱ و بتا ۲) بیفتد.

پیش از این هم سابقه داشته که یکی از همین پیام‌های عجیب در گوشی‌های آیفون باعث متوقف کردن کار برنامه یا هنگ کردن گوشی شود. اما در همه‌ی موارد خروج از برنامه یا نهایتا ریست کردن گوشی مشکل را حل می‌کرد. این‌بار ظاهرا حتی خاموش و روشن کردن گوشی هم فایده ندارد و کاربر دیگر قادر به ارسال یا دریافت پیامک‌ نخواهد بود. مشخصا این مشکل بزرگی است که اپل هم در حال پیگیری برای رفع آن است اما در حال حاضر تنها توصیه‌ای که می‌توان داشت این است که روی فایل‌ها یا آدرس‌های ضمیمه‌شده در این‌گونه پیام‌ها تپ نکنید و این توصیه را به اطرافیانتان هم انتقال دهید.

منبع: Phone Arena

telegram_ad2_1

 

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶ دیدگاه
 1. Next is Now

  خبرهای باگ و مشکلات آیفون دیگه عادی شده

 2. مهدی

  خب یک بار دیگه با آیتونز آخرین آپدیت رو نصب میکنیم درست میشه…

 3. رضا

  باز بگید ios چنین است و چنان…
  Ios پر از باگه ولی مثل اندروید، متن باز نیست تا همه متوجه بشند و سریع رفعش کنند.
  در نهایت قدرت متن باز لینوکس، اپل را هم از میدان بدر میکنه… همانطور که مایکی را از دنیای گوشی ها خارج کرد و بعد از هفت سال دست و پا زدن و وعده امسال، سال دیگه دادن نتونست حتی دو درصد بازار گوشی های هوشمند را بگیره و شکست را پذیرفت.

 4. امیر اسدی

  بعد همش میگن اندروید ناپایداره و هنگ میکنه!!!

 5. علی

  ای بابا یکی دیگه!!

 6. ///mahdispd

  خخخ
  دیگه ب مطلب هایی ک اشاره ب خرابیه ایفون ها دارند عادت کردیم!!!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما