همین حالا اندروید ۷.۰ را روی نکسوس خود نصب کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

گوگل رسما اندروید ۷.۰ نوگت را برای دستگاه‌های نکسوس عرضه کرده است، با این حال، تمام کسانی که در دنیا نکسوس دارند این بروزرسانی سیستم عامل را دریافت نکرده‌اند. تا چند سال گذشته، نسخه‌های جدید اندروید در پاییز عرضه می‌شدند و عرضه‌ی اندروید ۷.۰ در تابستان، چرخه‌ی چند وقت اخیر را به هم زده است. می‌دانیم که شما هم مثل ما احتمالا منتظر نشسته‌اید تا نکسوس خودتان را با اندروید جدید بروزسانی کنید، دو راه برای این کار در مقابل‌تان قرار می‌دهیم:

می‌توانید تا عرضه‌ی رسمی بروزرسانی در منطقه‌ی خود صبر کنید. این صبر می‌تواند یکی دو روز یا تا چند هفته طول بکشد.

راه دیگری هم وجود دارد، به صفحه‌ی ثبت نام نسخه‌ی آزمایشی اندروید بروید. در این صفحه با همان حساب کاربری که روی نکسوس خود دارید وارد شوید و دستگاهی که می‌خواهید بروزرسانی شود را انتخاب کنید. گوگل بروزرسان اندروید ۷.۰ نوگت را برای‌تان می‌فرستد.

Android-7

موضوع این جاست که گوگل آخرین نسخه از اندروید ۷.۰ را برای‌تان ارسال می‌کند که همان نسخه‌ی نهایی این سیستم عامل است. در نتیجه نسخه‌ای که می‌گیرید، تفاوتی با نسخه‌ی نهایی نخواهد داشت.

اگر دستگاه‌هایی اندرویدی دیگری به غیر از نکسوس دارید،‌ می‌توانید مطمئن باشید که ROM مخصوص گوشی‌تان به زودی پیدا می‌شود، اما بهتر است که برای عرضه‌ی رسمی اندروید نوگت صبر کنید.

منبع: Phone Arena

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما