وزیر صنعت از مرکز پردازش دیجی‌کالا بازدید کرد

صبح امروز مهندس محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه جمعی از معاونین و همراهان، از مرکز پردازش‌ و انبار فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا در شهرک دانش بازدید کردند.
در جلسه‌ای که پیش از بازدید وزیر از مرکز دانش برگزار شد؛ اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد دیجی‌کالا و دیجی‌استایل با وزیر و همراهانش دیدار کردند. در این جلسه مباحثی گوناگون از جمله سرمایه‌گذاری‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای دیجی‌کالا در منطقه، پلتفرم‌های تجارت الکترونیک دیجی‌کالا، همکاری دیجی‌کالا با تولیدکننده‌های داخلی از طریق عرضه محصولات متنوع، تقویت برندهای داخلی و کمک به اقتصاد درون‌زا و مقاومتی، واردات قانونی کالا به کشور از طریق دیجی‌‎کالا و مبارزه با آسیب‌های قاچاق کالا، تاثیر کلی دیجی‌کالا در رشد اقتصادی، افزایش امکان اشتغال‌زایی از طریق توسعه کسب و کار این شرکت و مجموعه‌ای از مسایل دیگر مورد بحث و گفتگو قرار گرفتند.

مهندس نعمت‌زاده نیز در این جلسه ضمن اشاره به دستاوردهای دیجی‌کالا در حوزه تجارت الکترونیک از تلاش دولت و وزارت صنعت برای تسهیل موانع موجود بر سر راه این کسب‌وکارها سخن گفت.
پس از اتمام این جلسه، وزیر صنعت، معدن و تجارت با جمع همراهان از خطوط پردازش و انبارهای دیجی‌کالا در شهرک دانش بازدید کردند.

telegram_ad2_1

39+