ویدیو تبلیغاتی مرسدس‌بنز S کلاس جدید را ببینید

۱۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر اخبار خودروی این هفته را دنبال کرده باشید، حتما شنیده‌اید که مرسدس از S کلاس مدل ۲۰۱۸ کوپه و کبریولت رونمایی کرده است.

این آلمانی هیجان‌انگیز زبان طراحی مشابهی با نسل قبل دارد. با این حال مرسدس سعی کرده با انجام تغییرات کوچکی در ظاهر، آن را به‌روزتر کرده باشد؛ مثلا در ظاهر درون چراغ‌ها و فرم سپر شاهد به‌روزرسانی‌هایی هستیم. در مورد مشخصات فنی اس کلاس کبریو و کوپه، مدل‌های مختلفی قرار است به بازار عرضه شود.

مدل S450 که مخصوص بازار اروپاست، از یک پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خورجینی با حجم ۳ لیتر بهره می‌برد. این پیشرانه می‌تواند توانی معادل ۳۶۲ اسب‌بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتون‌متر تولید کند.

مدل S560 یک پیشرانه‌ی ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۴ لیتر در اختیار دارد که حداکثر قدرت ۴۶۳ اسب‌بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتون‌متر را به نمایش می‌گذارد.

مرسدس‌بنز S کلاس S63  از پیشرانه‌ی مشابه اما با توان بیشتر بهره می‌برد. توان این خودرو ۶۰۳ اسب‌بخار و گشتاور ۹۰۰ نیوتون‌متر بهره می‌برد.

درنهایت، پرچم‌دار این خانواده S65 است، اتومبیلی که به لطف پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر خورجینی با حجم ۶ لیتر می‌تواند توان ۶۲۱ اسب‌بخار و گشتاور نیوتون‌متر تولید کند. در ادامه شما را به دیدن ویدیو تبلیغاتی S کلاس جدید دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما