پرفروش‌ترین محصولات دنیای تکنولوژی در سال ۲۰۱۷

۹ دی ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون

یک شرکت تحقیقاتی به نام GBH Insights اعلام کرد گوشی آیفون شرکت اپل از نظر فروش برترین محصول سال ۲۰۱۷ بوده است. در واقع با در نظر گرفتن فروش ۲۳۳ میلیون دستگاه آیفون که تا پایان سال ۲۰۱۷ به ثبت میرسد باید گفت میزان فروش گوشی‌های آیفون از مجموع فروش محصولات دوم تا پنجم جدول ۵ محصول برتر بیشتر بوده است.

تحلیل‌گران پیش‌‌بینی کرده‌اند که آیفون در سال آینده هم فروش بسیار خوبی را تجربه کند و بتواند از این رتبه اول دفاع کند.

در جایگاه دوم گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس ۸ و سامسونگ گلکسی نوت ۸ قرار دارند که در حدود ۳۳ میلیون دستگاه فروش داشته‌اند. مدل رده‌پایین بلندگوی هوشمند آمازون یعنی آمازون اکو دات در حدود ۲۴ میلیون فروخته. اپل واچ در رتبه چهارم در حدود ۲۰ میلیون دستگاه فروش داشته و نهایتا نینتندو سوویچ با فروش ۱۵ میلیون دستگاه در رتبه پنجم قرار گرفته است.

در سال ۲۰۱۶ هم گوشی آیفون با فروش ۲۱۱ میلیون دستگاه پرفروش‌ترین دستگاه تکنولوژیک آن سال شد. تحلیل‌گران پیش‌‌بینی کرده‌اند که آیفون در سال آینده هم فروش بسیار خوبی را تجربه کند و بتواند از این رتبه اول دفاع کند. این پیش‌بینی براساس تعداد کاربران فعلی آیفون و تعداد کسانی که ممکن است بخواهند سال آینده گوشی خود را بروزرسانی کنند اتفاق افتاده است.

‌‌منبع: USA TODAY

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. farhad

    خوب پرچمدار سامسونگ با پرچم دار اپل دیگه . ایفون se و گوشی ۷ که هنوز تو سایت خود اپل هم فروش می‌رد را نگفته

  2. علی

    ببخشید چرا اینجا فروش تمام مدل های ایفون فقط با مدل های پرچمدار سامسونگ مقایسه شده؟

  3. مرتضی جلالی

    منظور از اینکه آیفون پرفروش ترین گوشی بوده یعنی چی؟ به هر حال چندین مدل آیفون وجود داره و اگه قرار باشه تعداد تمام گوشیهای فروخته شده شرکت اپل به عنوان یه گجت مقایسه بشه با یک مدل از گجت بقیه شرکتها به نظرم قیاس عجیبی هست.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه