اگه قراره این هفته فقط یه چیز بخرید، نگهدارنده کابل بلولانژ بخرید

تیم تحریریه دیجی‌کالا مگ ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ 11 مارس 2018

مخاطب پیشنهاد این هفته دیجی‌کالا همان‌هایی هستند که از گره خوردن کابل‌هایشان همیشه شاکی‌اند و باز کردن گره‌های کابل و پیدا کردن سروته آن‌ها حجم زیادی از وقتشان را می‌گیرد و همیشه میز شلوغی دارند. شش عدد نگهدارنده کابل بلولانژ (BlueLounge) که هرکدام یک کابل را محکم نگه می‌دارند و  استفاده از آن‌ها بسیار ساده است.

مینا منافی راد

یه جا خونده بودم که بیل گیتس گفته آدمای تنبل رو استخدام کنید چون راحت‌ترین راه‌ها رو برای انجام کارهای سخت پیدا می‌کنن. به نظرم این حرف شامل زندگی شخصی هم میشه. مثلا آدمای تنبل دنبال بهترین راه‌ها هستن تا کم‌ترین زحمت رو برای مرتب کردن خونه‌و زندگی‌شون بکشن. منم یکی از همین آدمام و همیشه دنبال وسایلی هستم که زحمت کار تروتمیز کردن اتاقم رو کمتر می‌کنن و به‌خصوص عاشق وسایلی هستم که با یه طراحی خیلی ساده و هوشمندانه می‌تونن تفاوت زیادی ایجاد کنن. نگهدارنده کابل بلولانژ دقیقا یکی از همین وسایله که مخصوصا مدل چندرنگش خیلی دوست‌داشتنیه و حسابی به شاد کردن فضای میز کارتون کمک می‌کنه.

 

احمدرضا غفاری

این گیره ها خیلی برای من کاربردی بودن. زمانی که با لپ‌تاپ کار می‌کردم، بخاطر شلوغی و تعداد زیاد وسایلم روی میز، گاهی کابل شارژر گوشیم، کابل شارژر لپ‌تاپم و … به هم گره می‌خوردند. اول این نگهدارنده رو برای کابل‌های روی میز خریدم. بعد که ۲-۳ تاشو روی میز چسبوندم، دیدم میشه غیر از کابل برای وسایل دیگه هم ازش استفاده کنم. مثلا دیدم میشه خودکار رو هم بگذارم داخلش. فکر میکنم نمیشه این گیره‌ها رو به کابل محدود کرد.

 

اکرم شایگانی

گره خوردن و در هم پیچیدن کابل‌ها زمانی که عجله داریم و می‌خوایم گوشی موبایل یا لپ‌تاپ‌مون رو فورا شارژ کنیم کلافه‌کننده‌س! یا وقتی می‌خوایم اطلاعات گوشی و لپ‌تاپ رو منتقل کنیم و دنبال کابل مناسب می‌گردیم، بهم‌ریختگی اونها ما رو سردرگم می‌کنه. همین‌طور که بین کابل‌های به‌هم‌پیچیده دنبال کابل موردنظرمون هستیم خودمون رو سرزنش می‌کنیم که چرا اونها رو مرتب نمی‌کنیم. انگار سیم‌ها علاقه‌ی زیادی به گره خوردن دارن! ولی برای این مشکل یه راهکار خوب وجود داره و اونم نگهدارنده‌ی کابل بلولانژه که به این کابل‌های نامرتب نظم می‌ده. نگهدارنده‌ی کابل بلولانژ مدل CableDrop ظاهر میز شما رو تازه و مرتب می‌کنه و حس یک خرید مناسب و به‌جا رو براتون به ارمغان میاره.

محمدعلی اسماعیلی

«آخه ۶ دونه پلاستیک ۳۹ تومن؟!» خب با عرض پوزش این جمله‌ای بود که وقتی همکارم می‌خواست این گیره‌های نگهدارنده‌ی کابل رو سفارش بده بهش گفتم. بماند که همکارم هزارتا دلیل و منطق آورد که خیلی خوب و کاربردیه. منم گفتم باشه پول خودته اختیار داری! روز بعد که خرید همکارم به دستش رسید با پوزخندی رفتم و بهش گفتم کالایی که خریدی دستت رسید؟ یه سری تکون داد و به میزکارش اشاره کرد که واقعا همه‌ چیز تر و تمیز بود. کابل‌های شارژ موبایل و تبلتش سمت چپ میزش بود و هر وقت اراده می‌کرد می‌تونست از اونا استفاده کنه. دوتا از این گیره‌ها رو هم به من داد تا روی میزم بچسبونم. همونطور که انتظار داشتم پشت گیره‌ها چسبی بود و به خوبی به میز (چوبی، فلزی و شیشه‌ای) می‌چسبید. واقعا برای نجات دادن میزم از شلوغی ۳۹ هزار تومن ارزششو داشت که هزینه کنم و یه بسته ۶تایی گیره‌ی نگهدارنده‌ی کابل بخرم تا چندتاشو به میزکارم تو شرکت بچسبونم و چندتاشو به میزم توی خونه.  به نظر من چند رنگش قشنگ‌تره چون تنوع رنگی داره. نظر شما چیه؟

نگهدارنده کابل بلولانژ
نگهدارنده کابل بلولانژ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. حسین حسین

    هر چی باشه سی و نه تومن زیاده