چت‌ روم‌ها باز می‌گردند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

فیسبوک قصد دارد میزان استفاده‌ی کاربران از برنامه‌ی پیام‌رسان خودش را افزایش دهد به همین دلیل می‌خواهد چت روم‌های مختلفی را به اپلیکیشن‌ Messenger اضافه کند. حتی طرح آزمایشی آن در کشورهای کانادا و استرالیا آغاز شده و کاربران می‌توانند از آن‌ استفاده کنند. ساختار این چت‌ روم‌ها مانند تالارهای گفتگوی اینترنتی طراحی شده تا کاربران راحت‌تر بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. در این چت‌ روم‌ها کاربران می‌توانند با دوستان‌شان در ارتباط باشند و درباره‌ی یک موضوع خاص صحبت کنند.

براساس اطلاعات منتشر شده قابلیت‌های مختلفی در این چت‌ روم‌ها به کاربران داده می‌شود تا بتوانند افرادی که موجب مزاحمت می‌شوند و مضامین نامناسب ارسال می‌کنند را مسدود کنند. در حالی که کاربران می‌توانند گروه‌های مختلف درست کنند؛ برای گفتگوهای خصوصی محدودیت‌هایی دارند.

اکثر چت‌ روم‌ها برای گفتگو در حوزه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و به همین دلیل نمی‌توان در آن‌ها به موضوعات متفرقه پرداخت. البته مشخص شده که می‌توان چت‌ روم‌های شخصی هم درست کرد و تنها افراد خاص را به آن‌ها راه داد.

هنوز مشخص نشده که این ویژگی چه زمانی از حالت آزمایشی خارج می‌شود و کی می‌توان از آن استفاده کرد؛ اما بعید نیست که تا مدتی دیگر شاهد فعال شدن این ویژگی برای همه‌ی کاربران باشیم.

منبع: Phonearena

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما