چینی‌ها HTC 10 را تحویل نگرفته‌اند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

پرچم‌دار جدید HTC هم نتوانسته است به کمک این شرکت بیاید. همین دیروز بود که سهام این شرکت در تایوان شاهد افت ارزش بود. این موضوع را کم و بیش به گردن ترک صنعت موبایل از سوی HTC و شایعات مربوط به آن دانستیم، اما امروز خبری شنیده‌ایم که می‌تواند دلیل اصلی افت ۱۰ درصدی ارزش سهام HTC باشد.

بازار چین، مدل ضعیف‌تر HTC 10 را دریافت کرده است.

طبق گزارش خبرگزاری Focus Taiwan، بازار چین هیچ علاقه‌ای به HTC 10 نشان نداده‌اند. فروشگاه‌های TMall و Jingong Mall، دو عدد از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های آنلاین چین، گفته‌اند که تنها ۲۵۱ عدد HTC 10 پیش‌خرید شده است؛ آن هم ۱۱ روز پس از اینکه پیش‌فروش پرچم‌دار جدید HTC آغاز شده است.

البته بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که بازار چین، مدل ضعیف‌تر HTC 10 را دریافت کرده است. شرکت HTC برای اینکه قیمت گوشی را در چین پایین‌تر بیاورد و بتواند با گوشی‌های ارزان‌قیمت بازار چین رقابت کند، چیپ‌ست اسنپ‌دراگون ۸۲۰ گوشی جدیدش را با یک چیپ‌ست اسنپ‌دراگون ۶۵۲ جایگزین کرده است. با این حال، طبق گزارش‌های منتشر شده، HTC 10 فروش بهتری در تایوان داشته است. مدل تایوانی این گوشی ۷۶۸ دلار قیمت‌گذاری شده است و چیپ‌ست اسنپ‌دراگون ۸۲۰ را هم به همراه دارد.

منبع: Phone Arena

  کانال تلگرام دیجی کالا مگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. aidin

    Htc واقعا از بعده m7 دیگه هیییییچ نواوری جالبی نداشت و این یکی از دلایل اصلی افت این شرکت میتونه باشه

  2. علی جوادی

    تا وقتی اس ۷ و جی ۵ هست;کی پولشو حروم این محصول میکنه؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما