با آدم‌های سمی اطرافتان چگونه رفتار کنید!

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
کتاب آدم های سمی

دوستی‌های بی‌محتوا، رفاقت‌های ناامن، عشق‌های بی‌دوام و ازهم گسسته، از محصولات روابط مسموم و ارتباطات سطحی یا نمایشی است. آدم‌هایی که شناخت کافی حتی نسبت به خود ندارند، وارد ارتباط با فرد دیگری می‌شوند که برایشان غریبه‌تر از خودشان است. با یکدیگر دوست می‌شوند و به دوستان صمیمی تبدیل می‌شوند، به یکدیگر عشق می ورزند یا حتی ازدواج می کنند بدون اینکه از خصوصیات پایه‌ای شخصیت یکدیگر شناخت صحیح داشته باشند؛ و پس از گذر زمانی گاه نه چندان طولانی، با تفاوت‌های یکدیگر روبرو می‌شوند؛ سپس دچار تضاد می‌شوند.

گاه در گذر زمان یکی از دو طرف رشد می‌کند و تغییر، و دیگری جا می‌ماند؛ پس دچار مشکل می‌شوند. سمی شدن یک رابطه گاه الگوی خاصی ندارد بلکه همان گونه که انسان‌ها دارای پیچیدگی‌های خاص خود هستند رابطه‌ها را نیز دچار همان پیچیدگی می‌کنند.

کتاب آدم‌های سمی

محتوای کتاب «آدم‌های سمی» در دو بخش کلی دسته‌بندی شده است. قسمت اول شامل آزمون تشخیص و شناسایی افراد سمی و دسته‌بندی افراد سمی به سی نوع متفاوت است، که شما را قادر به تشخیص افراد سمی اطرافتان می‌کند. همچنین با مطالعه‌ی این بخش شما تا حدی در می‌یابید که چرا این افراد این‌گونه‌اند. در بخش دوم، به شما ده فن آموخته می‌شود تا با به‌کارگیری آنها قادر باشید به شکل مؤثر با یک فرد سمی مقابله کنید و دیگر ناچار به درون‌ریزی احساسات منفی خود نباشید.

همچنین شما بعد از مطالعه و به‌کارگیری این کتاب قادر خواهید بود روابط خود را با یک فرد سمی بهبود بخشید یا برای همیشه او را از دایره‌ی معاشران خود کنار بگذارید. مطالعه‌ی این کتاب می‌تواند اشک به چشمان شما بیاورد یا حتی باعث خنده‌ی شما شود زیرا این مطالب شما را به یاد تجربیات تلخ خود در برخورد با چنین افرادی می‌اندازد. نهایتا این کتاب طوری طراحی شده که به شما کمک کند از خود فرد بهتری بسازید و خود نیز برای دیگران یا خود فردی سمی نباشید.

با دانستن اینکه چگونه افراد سمی اطراف خود را هدایت کنید و چگونه از تشویش و فشار عصبی خود بکاهید و چگونه از گفتار مؤثرتری استفاده کنید، در روابط شغلی و کاری خود نیز فردی موفق‌تر خواهید بود. دانستن اینکه چگونه با افراد منفی در اطراف خود برخورد کنید و چگونه خود را از انرژی‌های منفی آنها در امان نگه‌دارید باعث بالارفتن اعتمادبه‌نفس شما می‌شود و درنتیجه احساس کامیابی بیشتری خواهید کرد.

برای دریافت کتاب «آدم‌های سمی» به لینک زیر مراجعه کنید.

دانلود کتاب از فیدیبو
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه