تا عید نوروز به وزن ایده‌آل خود برسید!

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
کتاب‌ های تناسب اندام

این روزها مردم بیش از هر دوره‌ی دیگری در طول تاریخ برای داشتن اندامی زیبا و متناسب با هم رقابت می‌کنند. صنایع مرتبط با بهداشت و تناسب‌اندام، هر سال از طریق فروش مکمل‌های گیاهی، تجهیزات ورزشی، برنامه‌های غذایی ویژه و باشگاه‌های ورزشی، میلیاردها دلار پول به جیب می‌زنند. اگر به ‌آگهی‌های تلویزیون یا مجلات نگاهی بیندازید، خواهید دید که پر شده از تبلیغاتی که با وعده‌ی اندامی زیبا و متناسب می‌خواهند جیبتان را خالی کنند! اگرچه با قاطعیت کامل نمی‌توان صحت تمام این تبلیغات را رد کرد، اما بعضی از آن‌ها حقیقتاً خطرناک و مشکل‌آفرین هستند.

حال که تصمیم گرفته‌اید از بدن خود مراقبت و برای زیبایی و حفظ تناسب آن تلاش کنید، می‌بایست این کار را درست و صحیح انجام دهید تا سلامت‌تان به خطر نیفتد. با ما همراه باشید تا در این مطلب بدون پرداخت هزینه‌های گزاف، با نکته‌های مهم برای تناسب اندام آشنا شوید.

۱۰۱ نکته‌ی مهم برای زیبایی و تناسب اندام

کتاب های تناسب اندام

در این کتاب نکات مهمی را یادآور می‌شویم که هم برای تندرستی‌تان مفید است، هم تناسب اندامتان. این نکات، روش‌هایی را به‌منظور داشتن یک شیوه‌ی زندگی سالم‌تر به شما معرفی می‌کند که در نهایت باعث کاهش‌وزن، تناسب و زیبایی اندامتان می‌شود. برای راحتی بیشتر شما، این کتاب را به دو بخش سلامت و تناسب اندام تقسیم کرده‌ایم. در بخش سلامت، به مکمل‌های گیاهی، کاهش‌ وزن، برنامه‌ی غذایی، استراحت و کلیه‌ی مطالبی می‌پردازیم که برای مراقبت از سلامت درونی جسمتان به آن نیاز دارید. بخش تناسب اندام، هم برای سلامت درون‌تان مفید است و هم ظاهر جسمتان. تناسب اندام از طرفی باعث کاهش وزن، تقویت عضلات و زیبایی اندامتان می‌شود و از طرف دیگر، اجزای درونی بدنتان نظیر قلب و عروق و دستگاه گوارش را تقویت می‌کند.

دانلود کتاب از فیدیبو

تغذیه مناسب، اندام مناسب

کتاب های تناسب اندام

این کتاب متمایز در شکل و حجم بر روی اصول رژیم غذایی مبتنی بر گروه خونی و طبع متمرکز است. شاید تا به حال رژیم‌های زیادی برای چاق شدن و یا لاغر شدن گرفته‌ایند و بعد از اتمام رژیم به حالت اولیه خود برگشته و یا بدتر از قبل شده‌اید و تنها چیزی که برای شما مانده خستگی و دل‌زدگی از انواع رژیم‌های غذایی است. مشکل اصلی این نوع رژیم‌ها این است که با مزاج و گروه خونی شما هماهنگی لازم را نداشته‌اند همانطور که چهره هیچ دو انسانی یکسان نیست همچنان که اثر انگشت آنها و آهنگ صدایشان و گروه‌های خونی آنها با هم متفاوت است مزاج و غذای آنها هم با هم متفاوت است. اگر شما با مزاج و گروه خونی خود آشنا باشیند می‌توانید در هنگام بروز بیماری بجای استفاده از انواع داروها با غذا خودتان را درمان کنید، از این رو ما شما را در این کتاب با انواع گروه‌های خونی و طبع‌ها و مناسب‌ترین برنامه غذایی برای هر گروه آشنا می‌کنیم تا شما بتوانید برنامه غذایی متناسب با بدن خود را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

دانلود کتاب از فیدیبو

دوهفته‌نامه سیب سبز شماره ۱۷۵

کتاب های تناسب اندام

در این شماره از مجله سیب درباره روش‌های لاغری تا عید می‌خوانید: چطور در روزهای باقی‌مانده تا نوروز تناسب اندامتان را بدست آورید؟ برای نوروز چه کانسیلری بخریم؟ نسخه‌های سنتی که با آن ۵ سال جوان‌تر می‌شوید  و همه بامزه‌تر راز عجیب موهای دونالد ترامپ!

دانلود کتاب از فیدیبو
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه