کمپین ساخت ایران دیجی‌کالا

۲ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، یکی از پربازدیدترین وب‌سایت‌ها در ایران به منظور حمایت از تولید کنندگان باکیفیت داخلی در نظر دارد با حضور بیش از چهل برند ایرانی فعال در تولید محصولات مختلف، نظرسنجی را با عنوان ساخت ایران بین مخاطبان خود برگزار کند.

بی‌شک یکی از بازیگران اصلی عرصه صنعت ایران‌زمین، مصرف‌کنندگان ایرانی هستند؛ چرا که می‌توانند با خرید و حمایت از کیفیت‌های برتر ایرانی، صنعتی پیشرو بسازند. کمپین ساخت ایران نیز قصد دارد با حضور گسترده‌‌ی مصرف‌کنندگان از کالاهای باکیفیت ایرانی حمایت و به افزایش توانمندی برندها کمک کند.

Made_in_Iran_01

این نظرسنجی از ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۲۷ بهمن آغاز شده به مدت ۱۴ روز ادامه خواهد یافت و مخاطبان با مراجعه به وب‌سایت یا اپلیکیشن دیجی‌کالا می‌توانند برند‌های محبوب خود را نسبت به حوزه فعالیت آنها و دسته‌بندی‌های انجام شده، انتخاب کنند و رای خود را ثبت کنند. لازم به ذکر است که این نظرسنجی بین برندهایی برگزار خواهد شد که محصولات آنها در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا قابل خرید هستند.

منبع: دیجی‌کالا

دیدگاه شما

۴۵ دیدگاه
 1. Avatar بکو

  سلام من چطوری کالایی که تولید میکنیم را به کمپین معرفی کنم

 2. Avatar احسان

  با سلام خیلی کار خوبیه ممنون. البته با توجه به پتانسیل خوب دیجی کالا و کارشناسان خوبش میتونه خودش هم در حوزه تولید محصولات دیجیتال با کیفیت اقدام کنه. البته با استفاده از جوانان خلاق و متخصص. این کار اگر با مدیریت خوب دیجی کالا درست انجام بشه میتونه گام خیلی خوبی در تولید محصولات دیجیتال داخلی باشه که هم با کیفیت باشند و هم از استعداد و سرمایه های انسانی متخصص این مملکت اسلامی استفاده شده باشه.

 3. Avatar ابوالحسن عسكري

  سلام برندگان این نظرسنجی مشخص نشدند ؟

 4. Avatar صرفه جو

  مهمترین چیزیکه برندهای ایرانی باید بدونن،قدرت رقابتشون با برندهای دیگست.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه