کیبورد SwiftMoji برای اندروید و iOS عرضه شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

حدود یکی دو ماه پیش بود که سازنده‌ی کیبورد معروف SwiftKey، یک کیبورد جدید به اسم SwiftMoji را برای دو سیستم عامل iOS و اندروید معرفی کرد؛ همانطور که از اسم کیبورد SwiftMoji پیداست، این کیبورد روی Emojiها تمرکز دارد. این کیبورد جدید، به جای اینکه لغت پیشنهاد کند، ایموجی یا همان شلکلک مقابل‌تان می‌گذارد.

با استفاده از SwiftMoji ایموجی‌های مرتبط و آن‌هایی که می‌خواهید، همیشه مقابل‌تان هستند.

کیبورد SwiftMoji یک هوش مصنوعی دارد و با توجه به آنچه شما می‌نویسید، به شما استفاده از ایموجی‌های مرتبط را پیشنهاد می‌کند. این کیبورد هم‌چنین همیشه جدیدترین ایموجی‌ها و آن‌هایی که ترند روز هستند و مد شده‌اند را به شما پیشنهاد می‌کند. براث مثال، اگر اسم یک خوردنی را بنویسید، ایموجی آن به شما پیشنهاد می‌شود و اگر برای مثال اسم «محمد علی» را بنویسید، ایموجی «خفن‌ترین آدم تاریخ» در مقابل‌تان قرار داشته می‌شود.

یکی از مهم‌ترین نکات مثبت SwiftMoji این است که دیگر نیاز ندارید در لیست بزرگی از ایموجی‌ها گشت و گذار کنید ایموجی‌های مرتبط و آن‌هایی که می‌خواهید، همیشه مقابل‌تان هستند.

این کیبورد، در حال حاضر روی دو پلتفرم iOS و اندروید عرضه شده و آماده‌ی استفاده است. می‌توانید در ادامه، تصاویری از این کیبورد را ببینید.

SwiftMoji (1) SwiftMoji (2) SwiftMoji (3)

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

اپ SwiftMoji را با استفاده از لینک‌های زیر برای دستگاه مورد نظرتان دانلود کنید.

Label_Downlaod24 Label_Downlaod4

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Phone Arena

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه