کی روش در نشست خبری بازی ایران و اسپانیا: می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۱ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی ایران و اسپانیا نشست خبری کی روش

سرمربی تیم ملی ایران اعتقاد دارد شاگردانش توانایی انجام کارهای بزرگ را در جام جهانی ۲۰۱۸ دارند. کارلوس کی روش در نشست خبری بازی ایران و اسپانیا پیش از بازی حساس فردا شب تیمش مقابل اسپانیا در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی، ضمن تاکید بر اینکه این بازی فرصتی منحصربفرد برای شاگردانش محسوب می شود عنوان کرده تیم ایران برای کسب امتیاز به زمین خواهد رفت.

کی روش به خبرنگاران گفت:«در ابتدا می خواهم به حضور رسانه ‌ها خوش آمد بگویم. بار دیگر تاکید می کنم که برای تیم ملی ایران حضور در این رقابت ها یک افتخار است. بازی مقابل اسپانیای مدعی یک فرصت منحصر به فرد برای ما است. بازیکنانم روحیه بسیار خوبی دارند. شاگردانم برای این بازی بسیار هیجان زده هستند و از اینکه این فرصت را دارند برابر تیم خوب و بازیکنان عالی بازی کنند خوشحال هستند.

این بازی یک فرصت منحصر به فرد برای تیم ملی ایران است. این بازی باعث می شود بازیکنانم درباره بازی فوتبال بیشتر بیاموزند و رشد کنند. ما برای پیشرفت کردن به اینجا آمده ایم. به بازی با اسپانیا چنین نگاهی داریم و همین خودش یک برد برای ما است. فردا تلاش خواهیم کرد که بازی خوبی انجام دهیم. فردا ایران تلاش خواهد کرد بهترین باشد.»

سرمربی ایران همچنین درباره تاکتیک تیمش برای مقابله با بازیکنان اسپانیا گفت:« مقابل تیمی که توپ، زمان و سرعت حرکت را می‌توانند کنترل کنند بازی خواهیم کرد اما نگرش ما این است از هر فرصتی به نحو احسن استفاده کنیم و هر زمان توپ را بگیریم از آن استفاده خواهیم کرد. باید مثبت و خوش بین باشیم. ما برای برد بازی می‌کنیم و بازیکنان بسیار عالی داریم مانند بازیکنان خوبی که در اسپانیا هستند. شاید بازیکنان ما در سطح بازیکنان اسپانیا نباشند اما هر چقدر کار سخت تر باشد بازیکنان ما بیشتر مبارزه و فداکاری خواهند کرد. ما خوشحالیم که اینجا حضور داریم و باید به حریف احترام بگذاریم و به برد فکر کنیم. ما باید به خودمان توجه کنیم و شاید ابرستاره‌ هایی نداشته باشیم اما می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

باید بگویم اگر یک معجون جادویی بود که بتوان آن را یک میلیون دلار خرید تا اسپانیا را شکست داد این معجون را می‌ خریدیم.

ما چیزی برای از دست دادن نداریم و همانطور که قبلا گفتم چه ببازیم و چه ببریم ما برنده هستیم. ما نگرش‌ مان فقط این است که به توانایی‌مان ایمان داشته باشیم اما نتیجه را خدایان فوتبال رقم می‌زنند.»

تیم ملی ایران که با ۳ امتیاز در صدر گروه دوم جام جهانی قرار گرفته پس از بازی با اسپانیا، در سوم مرحله گروهی روز ۴ تیرماه با تیم پرتغال بازی خواهد کرد.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما