گزارش مالی جدید سامسونگ از نظر سوددهی رکوردشکن خواهد بود

۱۹ مهر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

روز گذشته سهام شرکت سامسونگ افزایش ۴.۵ درصدی را تجربه کرد. تحلیل‌گران پیش‎بینی می‌کنند گزارش مالی مربوط به فصل سوم این شرکت از نظر سوددهی رکوردشکن باشد. افزایش ۴.۵ درصدی که برای ارزش سهام سامسونگ اتفاق افتاده بیشترین مقدار افزایش ارزش سهام ظرف یک روز در یک سال اخیر است. گفتنی است یکی از زیرمجموعه‌های شرکت سامسونگ یعنی سامسونگ SDI هم ۴.۵ درصد افزایش ارزش سهام از خود نشان داده است. این زیرمجموعه در حوزه ساخت نمایشگر و باتری فعالیت می‌کند.

نتایج مالی فصل سوم سال ۲۰۱۷ شرکت سامسونگ این جمعه منتشر می‌شود و تحلیل‌گران انتظار دارند شاهد اعلام میزان سودی رکوردشکن باشند که به دلیل فعالیت بخش تراشه‌سازی سامسونگ به دست آمده است. سامسونگ در حوزه ساخت نیمه‌هادی و تراشه هم فعالیت می‌کند و در حال حاضر یکی از قدرتمندترین و بزرگترین تراشه‌سازان جهان به حساب می‌آید.

پیش‌بینی شده که شرکت سامسونگ از مجموع درآمد ۵۷ میلیارد دلاری خود سود عملیاتی حدود ۱۱.۷ میلیارد دلار را گزارش کند. رقمی که نشان می‌دهد این شرکت حدود ۲۰ درصد درآمد خود سود داشته است.

باید به این موضوع هم اشاره کنیم که سامسونگ در فصل مالی قبل هم موفق به رکورد‌شکنی شد و در حال حاضر تبدیل به پرسودترین شرکت تکنولوژیک جهان شده است.

منبع: Sammobile

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه