سامسونگ برای گلکسی S8 آپدیت جدید ارائه می‌کند

سمیرا علی نژاد ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۵ 22 جولای 2018

بعضی از کاربران جدید گلکسی اس ۸ از اینکه نمایشگر گوشی آن‌ها متمایل به قرمز به نظر می رسد، شکایت داشتند. به دنبال این نارضایتی سامسونگ تصمیم گرفت برای حل مشکل قرمزی صفحه نمایشگر گلکسی اس۸ آپدیت نرم‌افزاری ارائه دهد.

ZDNet این مشکل نمایشگرها را گزارش کرد. کاربران کره‌ای که اس ۸ را پیش‌خرید کرده بودند با انتشار عکس‌هایی از گوشی‌هایشان در شبکه‌های اجتماعی، اعلام نارضایتی کرده بودند.

بعد از اینکه خبر «صفحه نماش قرمز گلکسی S8» ترند شد، سامسونگ در ZDNet اعلام کرد می‌توانید به‌صورت دستی در تنظیمات این مورد را اصلاح کنید. برای این کار ابتدا به تنظیمات بروید. بعد در منو نمایشگر، Screen Mode را انتخاب کنید و Color Balance را طوری که می‌خواهید تنظیم کنید.

با این حال این تنظیم دستی هم برای همه کارساز نبود. از آنجایی که سامسونگ هر کاری بتواند می‌کند تا دید منفی را به این شرکت بعد از شکست نوت ۷ از بین ببرد.

آپگرید هفته‌ی بعد طیف رنگ نمایشگر را گسترش می‌دهد. بنابراین کاربران می‌توانند رنگ صفحه را بیشتر از قبل تغییر دهند و قرمزی را کم کنند.

این کار سامسونگ حس خوبی به مشتریان می‌دهد. سامسونگ گفته :«ما نرم‌افزار را به‌روزرسانی کردیم  چون بعضی از مشتریانمان ناراضی بودند. هرچند که مشکلی در خود گوشی وجود نداشت.»

منبع: mashable

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. ابراهیم ابراهیم

  تا خریدم رفتم باهاش دره تو اب عکسا حرفه ای باهاش گرفتم زیر اب.اخه من دره نوردم .خیلی راضیم .سرعتش میترکونه..اون عزیزی ک گفت داخل پیاما میره میپره بیرون باید خدمتت بگم گوشیت سفارش خاورمیانه نیس ..مشگلت با فلش حل میشه

 2. کارساز کارساز

  من سه روزه خریدم همش هنگ میکنه یا وقتی میری داخل برنامه ها مثلا پیام ها قفل میشه و میاد بیرون

  1. Qleba Qleba

   منم همین جور نمیدونم چکارش کنم

 3. New New

  ای بابا باز شروع شد فراخوان گوشی بعدشم رییس بزرگ میاد معذرت خواهی میکنه درادامه گلکسی ۹رادرست میکنندوباز مردم راسرکار میزارن