گلکسی A7 جدید ۶ گیگابایت رم دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سری گلکسی A گوشی‌های سامسونگ طیفی از کاربران را پوشش می‌دهد که قصد دارند گوشی‌هایی با کیفیت‌‎تر از مدل‌های ارزان‌قیمت سری J بخرند اما هزینه پرچم‌داران نسبتا گران‌تر سامسونگ را هم پرداخت نکنند. حال در آخرین خبرها مشخصات احتمالی گوشی جدید گلکسی A7 سال ۲۰۱۸ به بیرون درز کرده است. انتظار می‌رود که سامسونگ در بعضی از گوشی‌های جدیدش از طراحی بدون حاشیه استفاده کند و بعضی از تحلیل‌گران شانس آنکه گوشی‌های سری A از چنین طراحی بهره ببرند را زیاد می‌دانند.

طبق آنچه منتشر شده گوشی جدید گلکسی A7 تراشه اگزینوس ۷۸۸۵ (هشت هسته‌ای با معماری ۱۴ نانومتری)، پردازنده گرافیکی Mali-G71 و ۶ گیگابایت رم دارد.

طبق آنچه منتشر شده گوشی جدید گلکسی A7 تراشه اگزینوس ۷۸۸۵ (هشت هسته‌ای با معماری ۱۴ نانومتری) و پردازنده گرافیکی Mali-G71 دارد. شاید همین مشخصات هم برای یک گوشی میان‌رده به قدر کافی خوب به نظر برسد اما نکته جالب استفاده از ۶ گیگابایت رم در این گوشی است. در حاضر صرفا گلکسی نوت ۸ و بعضی از مدل‌هایی که سامسونگ انحصارا برای کشور چین تولید می‌کند ۶ گیگابایت رم دارند و استفاده از این میزان رم در یک گوشی میان‌رده به معنای عادی شدن استفاده از این مقدار رم در عموم گوشی‌های این شرکت خواهد بود.

امتیازات تراشه اگزینوس ۷۸۸۵ نشان می‌دهد این تراشه از نظر قدرت در ردیف تراشه‌های میان‌رده اسنپ‌دراگون قرار دارد. نهایتا باید به این موضوع هم اشاره کنیم که انتظار داریم شاهد استفاده از یک باتری نسبتا قدرتمند در این گوشی میان‌رده شرکت سامسونگ باشیم.

منبع: Phone Arena
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما