اولین تصاویر از گلکسی S7 طلایی به بیرون درز کردند

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در جدیدترین تصاویر لو رفته از گوشی Galaxy S7، مدل طلایی رنگ این محصول مشاهده می‌شود.

گلکسی S7 یک مدل طلایی رنگ هم خواهد داشت.

در طول هفته‌ی گذشته تصاویر مختلفی از پرچم‌دار جدید سامسونگ به بیرون درز کرده بودند. در تصاویری که امروز از این تلفن همراه هوشمند لو رفته، کاربران مدل طلایی رنگ گلکسی S7 را مشاهده می‌کنند. این تصاویر کاملا از روبه‌رو و پشت گوشی گرفته شده‌اند و به همین دلیل لبه‌های محصول مشخص نشده‌اند؛ اما با یک نگاه می‌توان متوجه شباهت این محصول به گلکسی نوت ۵ شد. همچنین مشخص شده که دوربین پشت این گوشی تنها ۰٫۸ میلی‌متر از بدنه‌ی پشتی خارج شده و این در حالی است که دوربین گوشی گلکسی S6 نزدیک به ۱٫۷ میلی‌متر ضخامت داشت و پشت گوشی را از حالت مسطح خارج کرده بود.

Galaxy S7 Gold

مدل طلایی گلکسی S7

‌‌‌‌‌

البته تصویر دیگری هم از مدل Edge گوشی گلکسی S7 به بیرون درز کرده است. این تصویر مربوط به رندر رسمی این محصول می‌شود که قرار است در تاریخ ۲ اسفند ماه توسط سامسونگ به نمایش در بیاید. این تصویر که از سوی اکانت توییتر evleaks@ منتشر شده، لبه‌ی خمیده‌ی سمت چپ این گوشی را نشان می‌دهد.

Galaxy S7 Edge

رندر گوشی Galaxy S7 Edge

‌‌‌‌‌‌‌‌

دیروز هم خبرهای مختلفی درباره‌ی این محصول منتشر شده بود که به ضد آب بودن و ظرفیت باتری Galaxy S7 Edge اشاره می‌کردند. به هر حال تمام این شایعات در تاریخ ۲ اسفند ماه و در نمایشگاه MWC 2016 به پایان می‌رسند و این گوشی به شکل رسمی معرفی خواهد شد.

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Pisapapeles – توییتر

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲۳ دیدگاه
  1. Avatar Next is Now

    S6 به حدی زیبا بود که واقعا نیازی به طراحی دوباره نبود منتظریم . . .

  • 1
  • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه