گلکسی S8 هیچ حاشیه‌ای نخواهد داشت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

ساختن یک گوشی بدون حاشیه که صفحه نمایش آن تمام فضای سطح گوشی را در بر بگیرد کار سختی است. در طول چند سال گذشته سعی شده تا حاشیه صفحه نمایش با لبه‌های گوشی کم شود؛ اما هنوز هیچ شرکتی نتوانسته یک گوشی بدون حاشیه تولید کند. به‌نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد چنین کاری را در گلکسی S8 انجام دهد.

Galaxy S8 هیچ حاشیه‌ای ندارد و صفحه نمایش تمام سطح گوشی را در بر می‌گیرد.

امروز مشخص شد که گوشی گلکسی S8 سامسونگ دکمه‌ی خانه ندارد و سنسور تشخیص اثر انگشت آن هم زیر صفحه نمایش قرار گرفته است؛ اما شایعات جدیدتر به این موضوع اشاره می‌کنند که این تلفن همراه هوشمند هیچ حاشیه‌ای هم نخواهد داشت و صفحه نمایش فضای روی گوشی را کاملا در اختیار دارد. به نظر می‌رسد که حالت خمیده‌ی صفحه نمایش در این تلفن همراه هوشمند از بالا و پایین هم به وجود آمده و در نتیجه با محصولی مواجه هستیم که از هر چهار طرف صفحه نمایش خمیده دارد. همین موضوع باعث می‌شود که دیگر هیچ حاشیه‌ای در این گوشی وجود نداشته باشد.

در بخش دیگری از شایعات هم گفته شده که این تلفن همراه هوشمند دوربین دوتایی خواهد داشت. حالا باید ببینیم که مدل نهایی پرچم‌دار جدید سامسونگ چه شکلی خواهد بود. قبلا گفته شده بود که سامسونگ به دلیل خرابی‌های گوشی گلکسی نوت ۷ قصد دارد گوشی گلکسی S8‌ را زودتر از زمانی که انتظار می‌رفت راهی بازار کند.

منبع: SamMobile

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۹ دیدگاه
  1. محمد

    اگر این طور باشه پس دوربین سلفی کجا قرار می گیره شایعه هم حدی داره

  • 1
  • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما