گوگل ساخت گوشی‌های پیکسل را متوقف نمی‌کند

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

گوشی‌های پیکسل شرکت گوگل که آخرین پرچم‌دارهای این شرکت در حوزه‌ی تلفن‌های همراه هوشمند به حساب می‌‌آیند، با مشکلات مختلفی دست و پنچه نرم می‌کنند. مشکلات نرم افزاری، صدا و دوربین باعث شد که شایعه شود گوگل قصد ندارد به تولید این گوشی‌ها ادامه دهد و تولید آن‌ها متوقف شده است. البته گوگل خیلی سریع به این شایعه واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

این شایعه از آنجا به وجود آمد که برخی افراد گفتند که گوگل سفارش تعدادی از کاربران را لغو کرده و دلیل آن هم عدم تولید این گوشی‌‌ها اعلام شده است. کاربران می‌گفتند که گوگل سفارش جدیدی از گوشی‌های پیکسل دریافت نمی‌کند، چرا که تولید آن‌ها متوقف شده. گوگل در پاسخ به شایعات به وجود آمده گفت:” ما از میزان استقبال مردم نسبت به گوشی‌های پیکسل بسیار هیجان‌زده هستیم. در حال حاضر هم موجودی‌های این گوشی به پایان رسیده و ما در تلاش هستیم تا بتوانیم دوباره به نیاز کاربران پاسخ بدهیم.”

البته ناموجود بودن گوشی‌های پیکسل تنها برای برخی از اپراتورهای موبایل رخ داده و باعث شده که کاربران نتوانند این گوشی را به صورت قراردادی از این اپراتورها بخرند. گوگل تایید کرد که تولید گوشی‌های Pixel و Pixel XL متوقف نشده و به زودی این گوشی‌ها در اختیار همه قرار می‌گیرند.

منبع: androidcentral

‌‌‌

telegram_ad2_1

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar ابراهیم

    جالبه بدونید که اینقدر قیمت این گوشی ها بالاست که حتی فروشگاه های معتبر در ایران هم این مدل ها ( Google Pixel X , XL ) رو وارد نکرده و نمیکنند.