یوتیوب امکان مشاهده‌ی برخی از ویدیوهای‌اش را پولی می‌کند

امیرحسین میرزایی ۲۷ مهر ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۵ 25 ژانویه 2017

قابلیت جدیدی قرار است به یوتیوب اضافه شود؛ قابلیتی که توسط آن، قرار است از این پس برای دیدن ویدیوهای یوتیوب پول پرداخت کنید.

بزرگ‌ترین سایت اشتراک ویدیوی دنیا، در حال راه اندازی برنامه‌ای است که توسط آن برخی از ویدیوها فقط برای کسانی که اشتراک دارند نمایش داده خواهند شد. این سرویس جدید یوتیوب قرار است تا سه روز دیگر در مراسمی رونمایی شود.

نمایش ویدیوهای یوتیوب مثل قبل هم ادامه پیدا خواهد کرد، اما یوتیوب به‌شدت شبکه‌های معروف را برای پیوستن به سرویس پرداخت جدیدش تشویق کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این سرویس جدید یوتیوب، در راستای همان برنامه‌ای که این وب‌سایت سال گذشته از آن صحبت کرد به راه خواهد افتاد. یوتیوب پارسال گفته بود که می‌خواهد برای تولید بیشتر محتوا روی برترین شبکه‌های‌شان سرمایه‌گذاری کند.

با این حال یوتیوب حرفی از پرداخت پول برای این محتوای جدیدی که می‌خواهد تهیه‌کنندگی‌شان را بر عهده بگیرد نزده بود. احتمالا سرویس اشتراک یوتیوب، تبلیغات این وب‌سایت را هم برای مشترکان حذف خواهد کرد.

نمایش ویدیوهای یوتیوب مثل قبل هم ادامه پیدا خواهد کرد، اما یوتیوب به‌شدت شبکه‌های معروف را برای پیوستن به سرویس پرداخت جدیدش تشویق کرده است.

یوتیوب در سال ۲۰۱۱ به بازیگران و خواننده‌های معروف برای ساخت و اشتراک ویدیو روی وب‌سایت‌اش مبالغ هنگفتی پرداخت کرد، اما نتیجه‌ای نگرفت. این بار یوتیوب به چهره‌های معروف وب‌سایت خودش روی آورده است که مخاطبان این وب‌سایت را به خوبی می‌شناسند و محتوایی مختص آن‌ها تولید می‌کنند.

انتظار می‌رود تا سرویس اشتراک یوتیوب، تا پایان ماه جاری به راه بیافتد.

منبع: Recode

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. مهمان مهمان

    بدبخت شدیم اساسی
    چرا اخه یو تیوب
    باشه اشکالی نداره من عادت کردم

  2. همایون همایون

    هیچی دیگه….آخرین سرگرمیمون هم پولی شد -____-