یکی از مدیران کلیدی Jawbone از این شرکت جدا شد

اسماعیل دلخموش ۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰ ۵ مرداد ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

تراویس بوگارد یکی از مدیران رده‌بالای شرکت Jawbone از این شرکت جدا شده است. این شرکت گجت‌های پوشیدنی تولید می‌کند و تراویس بوگارد را از سال ۲۰۰۸ تا حال به خدمت گرفته بود. در ابتدا او مدیر اجرایی بخش محصول بود و سپس معاون بخش محصول و استراتژی شد. بوگارد پیش از شروع کار در Jawbone در شرکت Microsoft مشغول به کار بود و یکی از اعضای بنیان‌گذار در تیم سرویس پیام‌رسان AOL بود. حال این مدیر قرار است به شرکت Uber بپیوندد و در سمت رییس بخش جهانی کسب و کار این شرکت قرار بگیرد.

Jawbone در ابتدا کسب و کار خود را با تولید محصولات تکنولوژیک صوتی آغاز کرد و با نام Aliph شناخته می‌شد. پس از یک دوره طولانی و موفق فروش محصولات صوتی بلوتوث، این شرکت شروع به تولید گجت‌های پوشیدنی کرد اما با وجود رقبای قدرتمند و سرسختی مثل Fitbit نتوانست به آن موفقیتی که انتظارش را داشت دست پیدا کند.

اخیرا در اخبار مطرح شد که این شرکت قصد دارد بخش مربوط به تکنولوژی‌های صوتی کسب و کارش را به فروش برساند. ظاهرا این شرکت در حال ساخت یک گجت برای کنترل وضعیت سلامت قلب افراد است. هنوز مشخص نیست که تکنولوژی مورد بحث که Jawbone در حال کار بر روی آن است قرار است مستقیما به مصرف کننده نهایی فروخته شود یا به شرکت‌های دیگر و به عنوان محصول واسطه‌ای فروخته شود. به هر حال یکی از مدیران کلیدی این شرکت از آن جدا شده است.

منبع: The Verge

‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما