۱۰ شخصیت شیک و خوش‌لباس سریال‌های انیمیشنی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه
سریال‌های انیمیشنی

اکثر شخصیت‌های سریال‌های انیمیشنی لباس‌های تکراری می‌پوشند و آرایش مو و صورتشان تغییر نمی‌کند. این موضوع باعث صرفه‌جویی در وقت انیماتورها می‌شود و به مخاطبان کمک می‌کند تا با ظاهر خاص یک شخصیت انس بگیرند و همیشه او را با همان ظاهر همیشگی به خاطر بیاورند. با این وجود، خیلی از شخصیت‌ها علی‌رغم دنبال کردن تنها یک سبک خاص، به قدری خوش‌سلیقه و دوست‌داشتنی هستند که بدون اغراق می‌توانند یکی از دلایل جذابیت سریال‌هایشان باشند. در طرف مقابل، برخی از شخصیت‌های انیمیشنی هم وجود دارند که در هر قسمت یک سبک و استایل خاص دارند. آن‌ها همیشه آخرین مد روز را برای پوشش و ظاهر خود انتخاب می‌کنند و طراحی‌شان به شکلی است که مخاطبانشان هم متوجه این موضوع می‌شوند. در هر صورت، این شخصیت‌های خاص می‌دانند که چگونه با ظاهر فریبنده‌ی خود نظر مخاطب را جلب کنند. در این مطلب ۱۰ شخصیت شیک و خوش‌لباس سریال‌های انیمیشنی را نام بردیم.

۱۰. لینزی در سریال انیمیشنی «آرزوی بزرگ» (Total Drama) مثل یک مدل به نظر می‌رسد

لینزی در سریال انیمیشنی «آرزوی بزرگ»

علی‌رغم اینکه لینزی در اکثر قسمت‌های سریال «آرزوی بزرگ» معمولا فقط یک لباس به تن دارد، هنوز هم موفق می‌شود به عنوان شخصیت شیک و خوش‌لباس شناخته شود. لینزی که علاقه‌ی زیادی به خرید، لباس، آرایش و هر چیزی در این رابطه دارد، به وقت مناسب، با تمام این‌ها خودنمایی می‌کند.

هر زمان که چالشی برای نشان دادن سبک و استایل وجود داشته باشد، لینزی سنگ تمام می‌گذارد. این سریال معمولا از او برای لحظات طنز و به تصویر کشیدن شوخی‌ها استفاده می‌کند، زیرا او نقش اول فیلم نیست و کار چندانی انجام نمی‌دهد. لینزی همیشه لوازم مورد نیاز برای ترتیب دادن یک تیپ و سر و شکل شیک را با خود به همراه دارد. او همیشه می‌تواند شیک‌پوش باشد، حتی زمانی که در تنگنا است.

مجموعه کامل انیمیشن آنه شرلی اثر ایسائو تاکاهاتا

۹. تریکسی تانگ در سریال انیمیشنی «والدین نسبتا عجیب و غریب» (The Fairly OddParents) فوق‌العاده و جذاب است

تریکسی تانگ در سریال انیمیشنی «والدین نسبتا عجیب و غریب»

تریکسی تانگ در سریال «والدین نسبتا عجیب و غریب» تنها ۱۰ سال سن دارد، اما با حضور خود در هر جایی جلب توجه می‌کند. با لباس‌هایی که به خوبی ست شدند و آرایش بی‌نقص، ظاهر خوب همیشه برای او در اولویت است.

همه‌ی پسرهای مدرسه هم از تماشای استایل شیک او سیر نمی‌شوند. تیمی ترنر علیرغم علاقه‌ی شدیدی که به تریکسی دارد، به سختی می‌تواند با او ارتباط برقرار کند، زیرا تریکسی مدام توسط دیگران مورد تحسین قرار می‌گیرد و خاطرخواه زیاد دارد. علیرغم اینکه تریکسی کمی بیش از حد پرافاده به نظر می‌رسد، شکی وجود ندارد که او یکی از شیک‌ترین بچه‌های دیمزدیل است.

۸. هر کدام از اشلی‌ها در سریال انیمیشنی «زنگ تفریح» (Recess) سبک منحصربه‌فرد خود را در هماهنگ کردن لباس دارند

اشلی‌ها در سریال انیمیشنی «زنگ تفریح»

اشلی‌ها در سریال «زنگ تفریح» نام مشترکی دارند، اما به صورت زیرکانه‌ای سبک و استایل خاص خودشان را برای پوشش انتخاب می‌کنند. هر اشلی با استفاده از رنگ‌های مختلف، راهی پیدا می‌کند تا لباس‌هایش را ست کند. این با توجه به اینکه دخترها تنها کلاس دومی هستند موضوع قابل توجهی است.

در حالی که آن‌ها مطمئنا می‌دانند که چگونه یک دست لباس کامل را با رنگ و طرح مناسب هماهنگ کنند، در عین حال در فخرفروشی برای دوستان و هم‌سن و سالان خودشان کوتاهی نمی‌کنند. تی‌جی و دوستانش اغلب از دست دخترها عصباننی می‌شوند، چون به نظر می‌رسد تنها چیزی که دخترها به آن اهمیت می‌دهند استایل خاصشان است. بچه‌های دیگر ممکن است به بازی با توپ یا لی‌لی راضی شوند، اما اشلی‌ها ترجیح می‌دهند در گروه خود بنشینند و ناخن‌های یکدیگر را رنگ کنند.

کتاب زنگ تفریح نیکولا کوچولو اثر سامپه گوسینی انتشارات هرمس

۷. پائولینا در سریال انیمیشنی «دنی فانتوم» (Danny Phantom) بسیار مدگرا است

پائولینا در سریال انیمیشنی «دنی فاونتوم»

پائولینا بسیار زیبا است و هرگز اجازه نمی‌دهد کسی این موضوع را نادیده بگیرد. در سریال «دنی فانتوم»، او معمولا شلوارهای کوتاه تنگ و یک تاپ زیبای صورتی آدامسی می‌پوشد. او همچنین هرگز بدون آرایش کامل هم دیده نمی‌شود.

در حالی که لباس پائولینا در اکثر قسمت‌های سریال تکراری است، اگر موقعیت برایش پیش بیاید می‌تواند لباس‌های جذاب‌تری هم بپوشد. پائولینا هر زمان که موقعیت خاصی مانند مراسم رقص در مدرسه پیش می‌آید، مطمئن می‌شود که بهترین لباس را به تن کند. او اغلب به عنوان زیباترین دانش‌آموز کلاس شناخته می‌شود و با تمام این توضیحات تعجبی هم ندارد.

مجموعه کامل انیمیشن جیمبو اثر پیتر مدوکس

۶. دافنه در سریال انیمیشنی «اسکوبی دو» (Scooby-Doo) نمادی از مد دهه شصت است

دافنه در سریال انیمیشنی «اسکوبی دو»

دافنه بدون شک یکی از افراد شیک‌پوش در مجموعه‌ی «اسکوبی دو» است. او همیشه با لباس بنفش زیبا، شلوارهای صورتی و شال سبز روشن که همگی به عنوان نمادهایی از دهه‌ی ۶۰ شناخته می‌شوند دیده می‌شود.

حتی در اقتباس‌های بعدی، لباس دافنه برای نشان دادن آخرین مدها تغییر شکل داد. صرف نظر از این، او معمولا به لباس بنفش معروف خود پایبند است. هر زمان که دافنه متوجه چیز نامناسبی در لباسش می‌شود، تمام سعیش را می‌کند که آن را برطرف کند یا حداقل، نارضایتی خود را نشان دهد. دانش او درباره‌ی آرایش و مد حتی به گروه کمک کرده است تا سرنخ‌هایی را برای حل معماهای خود پیدا کنند.

۵. سیلر مون و دوستانش در سریال انیمیشنی «سیلر مون» (Sailor Moon) سلیقه‌ی خوب و جذابی در انتخاب لباس و آرایش دارند

سیلر مون و دوستانش در سریال انیمیشنی «سیلر مون»

مسلما یکی از معروف‌ترین سریال‌های انیمیشنی که شخصیت‌هایش به شیک‌پوشی و خوش‌لباسی شهرت دارند، «سیلر مون» است. سرنا، به ویژه، با موهای طلایی بلند خود که به صورت دوگوشی آرایش شده از همه بیشتر جلب توجه می‌کند. لباس پیشاهنگی ملوانی او شاید کاربردی‌ترین انتخاب برای مبارزه با جرم و جنایت نباشد، اما قطعا در ظاهر خوب و جذاب او تاثیر دارند. این سریال در هر قسمت تمام لوازم مورد نیاز او را برای تبدیل شدن هرچه سریع‌تر به هویت ابرقهرمانی در اختیارش می‌گذارد.

دیگر پیشاهنگ‌های سیلر را هم نباید نادیده گرفت. هر کدام یک سبک منحصربه‌فرد دارند که مختص خودشان است. این سبک و استایل منحصربه‌فرد به شناخته شدن و تمایزشان برای مخاطب کمک زیادی می‌کند.

۴. مارسلین خون‌آشام در سریال انیمیشنی «وقت ماجراجویی» (Adventure Time) با مدل مو و سبک لباس پانک عالی است

مارسلین خون‌آشام در سریال انیمیشنی «وقت ماجراجویی»

سبک مارسلین خون‌آشام در طول هر فصل از «وقت ماجراجویی» تغییر می‌کند و هر ظاهری که برای خود انتخاب می‌کند فوق‌العاده است. از تی‌شرت‌های معمولی و کفش‌های کتانی گرفته تا تاپ‌های کوتاه و چکمه‌های پاشنه‌دار، مارسلین ظاهری کاملا منحصربه‌فرد دارد.

لباس‌های نامتعارف مارسلین کاملا شخصیت او را تعریف می‌کند. برخلاف اکثر شخصیت‌های کارتونی، موهای او در طول سریال نیز تغییر می‌کند. گاه بلند و آزاد است و گاه تا حدی تراشیده و کوتاه می‌شود. هر تصمیمی که مارسلین برای ظاهر خود می‌گیرد، بقیه‌ی اعضای گروه هم باید از او تبعیت کنند. او یکی از ستاره‌های پانک راک سریال‌های انیمیشنی است.

۳. کیم پاسیبل در سریال انیمیشنی «کیم پاسیبل» (Kim Possible) شیک‌ترین جاسوس است

کیم پاسیبل در «کیم پاسیبل»

کیم پاسیبل در مبارزه با جرم و جنایت رقیب ندارد و این کار را در حالی انجام می‌دهد که بسیار خون‌سرد به نظر می‌رسد. در سریال «کیم پاسیبل»، یکی از سریال‌های انیمیشنی پرطرفدار، او همیشه تاپ کوتاهش را می‌پوشد و موهای پرپشت و آتشین‌اش را باز می‌گذارد.

لباس‌های معمولی کیم هم بسیار چشم‌گیرند. کیم به جای پوشیدن یک لباس تکراری همیشه در ترکیب و ست کردن آن‌ها خلاقیت به خرج می‌دهد. او گاهی اوقات ژاکت و شلوار جین راحت می‌پوشد و در قسمت‌های دیگر، تاپ و کفش‌های کتانی شیک به تن می‌کند. در موارد نادری که نیاز داشت پوشش رسمی داشته باشد، کاملا قادر است به سرعت و به بهترین شکل تغییر ظاهر دهد.

مجموعه کامل انیمیشن سفرهای علمی اثر جاناکول

۲. پویزن آیوی در سریال انیمیشنی «هارلی کویین» (Harley Quinn) از سبک معمولی به خارق‌العاده زیبا تبدیل می‌شود

پویزن آیوی در «هارلی کویین»

پویزن آیوی ممکن است مینیمالیستی به نظر برسد تا در سریال هارلی کوین و ویژگی شرورانه‌اش تعادل ایجاد کند، اما سلیقه‌ی او در پوشش هرگز تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد. وقتی با دوستانش در حال استراحت است، با شلوار و کفش پاشنه بلند سبز آراسته شده است. موهای مواج قرمز او همیشه با شکوه دورش می‌ریزند.

در طول رویدادهای شیک‌تر، آیوی می‌تواند بر اساس سبک جذاب خود شناخته شود و ظاهری زیبا داشته باشد. او هوشمندانه از درخت انگور و برگ به عنوان اکسسوری برای تکمیل ظاهر زیبای خود استفاده می‌کند. او چنان با اعتماد به نفس رفتار می‌کند که جای سوالی باقی نمی‌گذارد که جذاب‌ترین فرد در میان اطرافیانش کیست.

۱. سم، کلاور و الکس در سریال انیمیشنی «جاسوسان تمام‌عیار!» (Totally Spies) همیشه به بهترین شکل خود را می‌آرایند

سم، کلاور و الکس در «جاسوسان تمام‌عیار!»

در میان شخصیت‌های سریال‌های انیمیشنی، سم، کلاور و الکس همگی در سریال «جاسوسان تمام‌عیار!» آنقدر شیک هستند که تشخیص اینکه چه کسی از بقیه بهتر است دشوار خواهد بود. هر شخصیت به سبکی لباس می‌پوشد که نشان دهنده‌ی ویژگی‌های ذاتی‌اش باشد. سم همیشه لباسی ساده و آماده برای ماموریت به تن دارد، الکس معمولی‌تر و اسپرت‌تر است، و استایل کلاور بسیار ظریف و زنانه است.

در حالی که کلاور مسلما بیشترین علاقه را نسبت به مد دارد، هر سه دختر عاشق آراستن خود هستند. در واقع، بسیاری از مهارت‌های آن‌ها در شیک‌پوشی زمانی بیشتر به چشم می‌آید که ماموریت‌های جاسوسی خطرناک را آغاز کنند. این تیم مبارزه با جرم و جنایت همیشه می‌توانند با ظاهری آراسته و عالی هر مشکلی را حل کنند.

منبع: cbrبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما