اپل قصد دارد با برخی تجدید نظرها پروژه ماشین‌های خودران را دوباره آغاز کند

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

دیگر بر کسی پنهان نیست که اپل بر روی پروژه‌ای مرتبط با خودروهای الکتریکی و ماشین‌های خودران کار می‌کند. نام پروژه «Project Titan» است و تا جایی که اطلاع داریم از پروژه‌های بسیار بزرگ شرکت اپل هم هست.  اپل پیش از این اعلام کرده بود برای پیشبرد آزمایش‌های مرتبط با این پروژه چندین زمین و ساختمان مختلف را اجاره کرده است.

تا چند وقت پیش دیگر به این نتیجه رسیده بودیم که این پروژه متوقف شده و حضور اپل در صنعت خودرو بیشتر از یک طرح اولیه نبوده اما حال براساس اخباری که نیویورک تایمز منتشر کرده به نظر می‌رسد اپل قصد شروع مجدد این پروژه را دارد. در عین حال این شرکت علاقه‌مند است استراتژی جدیدی هم برای حضور خود در این صنعت و تولید ماشین‌های خودران مشخص کند.

اپل برای راه‌اندازی مجدد این طرح و با توجه به تجدید نظرهای انجام شده ده‌ها تن از کارکنان این پروژه را اخراج و چندین بخش از آن را متوقف کرده تا در ادامه با طرح جدیدی پیش برود.

هنوز دقیقا مشخص نیست چه چیزی باعث تجدیدنظر اساسی اپل در پروژه‌اش شده است اما براساس گزارش‌ها با آزمایش نمونه اولیه ساخته شده اپل حس کرده فرسنگ‌ها از یک محصول نهایی که به درد مصرف کننده بخورد دور است و به همین دلیل تصمیم گرفته فکر دیگری به حال آن بکند. بنابراین همانطور که چندی پیش تیم کوک مدیر عامل اپل هم اشاره کرد برای دیدن این خودروها در بازار باید بیشتر صبر کرد.

‌‌

منبع: Ubergizmo


مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar سام

  ایول اینو میزنمه باز این کشورهای جهان سومی کره و چین و…میان میگم ما قبلش داشتیم.

  1. Avatar Ahmad

   کره و چین،جهان سومی؟؟؟؟
   داداش چی‌‌ میگی،حالت خوبه؟

  2. Avatar Danial

   کره؟جهان سومی؟کره یه کشوریه که هرچی باشه جهن سومی نیست.اگه شما وقت کردی تو گوگل سرچش کن و خیابوناشو ببین

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه