۱۵ دقیقه از DLC جدید بازی فاینال فانتزی ۱۵ را ببینید

مجید نوردوست ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۸:۳۰ 12 مارس 2017

به‌تازگی سایت گیم‌‌اسپات ۱۵ دقیقه از روند DLC جدید بازی فاینال‌ فانتزی ۱۵ را منتشر کرده است. این DLC جدید که Episode: Gladiolus نام دارد در تاریخ ۲۸ مارس عرضه می‌شود. گیمرها در این DLC جدید با شخصیت Gladiolus بازی خواهند کرد و به تجربه‌ی ماجراهایی می‌پردازند که در داستان اصلی به آن‌ها اشاره نشده بود.

اگر فاینال فانتزی ۱۵ را تجربه کرده باشید؛ می‌دانید که در قسمتی از بازی شخصیت Gladiolus از سایر شخصیت‌ها جدا می‌شود و ماجرای خاص خودش را دنبال می‌کند. در این DLC دقیقا به همین اتفاقات پرداخته می‌شود تا گیمرها بیشتر در جریان روند داستانی بازی قرار بگیرند. براساس اطلاعات منتشر شده روند گیم‌پلی بازی با شخصیت Gladiolus کاملا متفاوت خواهد بود و حتی رابط کاربری بازی هم با توجه به قابلیت‌های او تغییر کرده است.

سایت Game Informer اعلام کرده که این DLC جدید بین سه تا چهار ساعت طول می‌کشد که مدت زمان مناسبی به حساب می‌آید. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را ببینید:

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/Final_Fantasy_XV__Episode_Gladio_Gameplay_-_The_First_15_Minutes.mp4","type":"video\/mp4"}]

براساس اطلاعات منتشرشده قرار است برای بازی فاینال فانتزی ۱۵ چهار DLC مختلف عرضه شود. سه DLC مربوط به قهرمان‌های اصلی بازی می‌شوند و DLC آخر هم قابلیت Co-Op آنلاین را به بازی اضافه می‌کند.

منبع:‌ Gematsu

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. سعید مقامی سعید مقامی

    این دی ال سی مجانی هست یا نه؟