۱۶ اسفند منتظر پخش قسمت دهم رینگ اسپرت باشید

خشایار شاهسون ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۰ 22 جولای 2018

قسمت دهم مستند خودرو رینگ اسپرت روز چهارشنبه ۱۶ اسفند در سایت دیجی‌کالا مگ و کانال‌های یوتیوب و آپارت دیجی‌کالا منتشر خواهد شد. در این قسمت از برنامه‌ی رینگ میتسوبیشی اوتلندر مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد و ویژگی‌ها، مزایا و معایب آن برشمرده می‌شود.

میتسوبیشی برای بسیاری یادآور یک خودرو اسپرت ژاپنی است؛ ماشینی مثل لنسر Evo که بسیاری از جوانان را با چهره جسور، خشن و بی‌اعصاب و قلب تپنده‌ی خود عاشق نام میتسویشی کرد. لنسر تنها محصول شاخص این شرکت ژاپنی نیست؛ چراکه از ماشین کوچک شهری و بانمکی مثل میراژ گرفته تا شاسی‌بلند اوتلندر، همه در سبد محصولات میتسوبیشی قرار دارند.

میتسوبیشی اوتلندر یک شاسی‌بلند بزرگ شهری است که اولین بار در سال ۲۰۰۱ روی خط تولید قرار گرفت. این خودرو طراحی متفاوتی نسبت به رقبای خود داشت. این اتومبیل با زبان طراحی سنت‌شکن در مدل‌های ۴ سیلندر ۲ تا ۲.۴ لیتری با گیربکس ۴ سرعته خودکار و ۴ سرعته دستی و اتومات به بازار عرضه شد. میتسوبیشی نسل اول اوتلندر را تا سال ۲۰۰۸ تولید می‌کرد اما نکته‌ی جالب، هم‌زمانی آغاز تولید نسل دوم اوتلندر از سال ۲۰۰۶ بود. نسل دوم این خودرو با طراحی ساده اما پخته‌تر، حس یک ماشین نیمه لوکس را به مشتریان منتقل می‌کرد. این نسل با فیس‌لیفتی همراه بود که نمای جلوی اوتلندر را تا حدی شبیه به لنسر می‌کرد.

نسل سوم محصول میتسوبیشی اوتلندر از سال ۲۰۱۲ تولید می‌شود. این شاسی‌بلند ژاپنی با بهره‌مندی از چهره‌ی نسبتا اسپرت و عام‌پسند توانست نظر بسیاری از مخاطبان را به سوی خود جلب کند. هم‌اکنون مدل ۲۴۰۰ سی‌سی با توان ۱۷۰ اسب‌بخاری این ماشین در بازار ایران به فروش می‌رود. این ژاپنی مغرور به گیربکس اتوماتیک CVT با قابلیت تعویض دستی مجهز شده و از سیستم‌های ترمز ضد قفل ABS، توزیع الکترونیکی ترمز EBD، کنترل فعال پایداری ACS و کنترل کششی TCL بهره می‌برد. در قسمت جدید رینگ اسپرت قرار است نگاهی به این محصول هیجان‌انگیز ژاپنی شود.

قسمت دهم مستند خودرو رینگ اسپرت در روز چهارشنبه ۱۶ اسفند راس ساعت ۲۱:۰۰ در کانال یوتیوب دیجی‌کالا و کانال آپارات دیجی‌کالا منتشر خواهد شد. علاوه بر این می‌توانید قسمت جدید مستند رینگ اسپرت را در روز چهارشنبه ۱۶ اسفند در صفحه اختصاصی رینگ اسپرت ببینید. برای پیگیری اخبار و تماشای مستند ماشین رینگ اسپرت، شبکه‌های اجتماعی دیجی‌کالا مگ و کانال‌های یوتیوب و آپارات دیجی‌کالا را دنبال کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما