مدل ویژه‌ی دوج رم برای دهمین سال معرفی؛ ترکیب لوکس بودن و قدرت

۱۵ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
دوج رم 1500 لانگ‌هورن نسخه‌ی سالگرد

شرکت خودروسازی دوج (Dodge) به مناسب دهمین سال معرفی وانت شاخص خود با برند رم (RAM) نسخه‌ی ویژه‌ای را به صورت محدود و با نام «نسخه‌ی ویژه‌ی سالگرد رم ۱۵۰۰ لانگ‌هورن» ارائه داده است که ترکیبی از قدرت و لوکس بودن را به نمایش می‌گذارد.

۱۰ سال از زمان معرفی رسمی دوج رم که یک پیکاپ کاملا جدید است می‌گذرد. اگرچه هنوز باعث نشده که مردم به این وانت‌ها «دوج» نگویند. اما مستقل بودن برند رم، برای شرکت مادر آن یعنی FCA کارایی زیادی داشته تا آنجا که این شرکت چندی پیش نسخه‌ی الکتریکی وانت رم را هم معرفی کرده بود.

اکنون دوج که علاقه‌ی زیادی به فروش نسخه‌های ویژه داره، تصمیم گرفته تا به مناسبت این نقطه عطف ۱۰ ساله یک «نسخه‌ی ویژه‌ی سالگرد رم ۱۵۰۰ لانگ‌هورن» (RAM 1500 Longhorn) ارائه داده است.

«مایک کووال کوچک» (Mike Koval Jr) رئیس برند رم گفت: «نسخه‌ی سالگرد رم ۱۵۰۰ لانگ‌هورن ۲۰۲۱، به نوعی نمای ۱۰ ساله‌ای از Stetson محسوب می‌شود که به‌عنوان یک برند مستقل بهترین وانت‌ها را با ترکیب توانایی، لوکس بودن و بی‌نقص بودن ساخته است. خریداران وانت انتظار دارند که بالاترین کیفیت را ببینند و احساس کنند و این نسخه‌ی سالگرد، نمونه‌ی دیگری از نحوه‌ی تحویل لوکس‌ترین وانت‌های صنعت خودرو است.»

همان‌طور که دوج پیش از این اعلام کرده بود، خانواده‌ی خودروی لارامی دیگر نام «لانگ‌هورن» را یدک نمی‌کشد و نسخه‌ی مخصوص تمام چرم لانگ‌هورن، اکنون عضوی از یک خانواده‌ی محدود است که از چوب‌های واقعی‌تر، فلز کروم و چرم بهره می‌گیرد.

دوج رم 1500 لانگ‌هورن نسخه‌ی سالگرد
کابین داخلی دوج رم 1500 لانگ‌هورن نسخه‌ی سالگرد
صفحه کیلومترشمار دوج رم 1500 لانگ‌هورن نسخه‌ی سالگرد
نشان دوج رم 1500 لانگ‌هورن نسخه‌ی سالگرد

نسخه‌ی سالگرد رم ۱۵۰۰ لانگ‌هورن مطابق با وانت‌های قبلی این خانواده است اما دوج رم در طراحی آن، یک گام به جلو برداشته است. این خودرو یک مجموعه‌ی ویژه از لانگ‌هورن است که دارای نشان خاص و مجزا، یک صفحه‌ی کیلومترشمار متمایز، پدال‌های فلزی و طبیعتا یک نشان عتیقه-مانند در کنسول میانی است. این همان چیزی است که نسخه‌ی ویژه‌ی یک خودرو به آن نیاز دارد.

رم اعلام نکرده که چند نسخه‌ی ویژه‌ی سالگرد رم ۱۵۰۰ لانگ‌هورن ساخته خواهد شد اما مشخص شده که این نسخه‌ی محدود با موتور ۵٫۷ لیتری Hemi V8 یا ۳.۰ لیتری EcoDiesel دردسترس خواهد بود.

چیدمان دو ردیفه‌ی صندلی‌ها (Crew Cab) تنها پیکربندی ارائه شده است اما می‌توان آن را با صندلی عقب ۱٫۶ یا ۲ متری هماهنگ کرد. این وانت‌ها در حال حاضر برای فروش دردسترس هستند اما علاقه‌مندان باید هزینه‌ی زیادی برای آن بپردازند زیرا قیمت آن از ۵۶ هزار و ۸۷۰ دلار آغاز می‌شود علاوه بر هزینه‌ی مقصد که ۱۶۹۵ دلار است.

منبع: Motor1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما