۲۵ ترفند برای بهترین استفاده‌ از گلکسی S8

سمیرا علی نژاد ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۰ 22 جولای 2018

سامسونگ گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس موضوع داغ‌ترین خبرهای دنیای گوشی‌های هوشمند در این روزها هستند. دیروز عرضه‌ی جهانی این پرچم‌داران سامسونگ در ۴ کشور دنیا آغاز شد. کم‌کم کاربران گوشی‌های خود را تحویل می‌گیرند و استفاده از گلکسی S8 در دنیای واقعی آغاز شده است. خوب است که نگاه عمیق‌تری به گلکسی جدید بیندازیم. ما توصیه‌هایی داریم برای اینکه چطور از این گوشی بهترین استفاده را داشته باشیم.

دو گوشی گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس هر دو از جدیدترین تکنولوژی استفاده می‌کنند. روی این دو گوشی اندروید نوقا نصب است. پیشرفت‌هایی در فرم منو و تنظیمات ایجاد شده است. رابط کاربری جدید این گوشی انعطاف‌پذیرتر است و می‌توانید بیشتر از قبل آن را شخصی‌سازی کنید.سامسونگ بر چیزهایی تمرکز کرده که برای بیشتر کاربران اهمیت دارد.

بیایید به ۲۵ ترفند برای بهترین استفاده از گلکسی S8 نگاهی بیندازیم. امیدوارم گوشی که به دستتان رسید بتوانید بهترین استفاده را از آن ببرید.

 1. می توانید چیدمان دکمه‌های اصلی را تغییر دهید.

به تنظیمات بروید. Display را انتخاب کنید. در Nagigation bar برای تغییر چیدمان دکمه‌ها (Button layout): Recents – Home – Back, یا  Back – Home – Recents را انتخاب کنید. این بستگی به سلیقه شما و چپ دست یا راست دست بودنتان دارد.

 1. اندازه‌ی آیکون‌های صفحه خانه را تغییر دهید.

انگشتتان را روی پنل خانه نگه دارید. تنظیمات صفحه خانه برای شما نمایش داده می‌شود. حالا می‌توانید حالت شبکه‌ای صفحه خانه و اپلیکیشن‌ها را انتخاب کنید.

 1. می‌توانید نماش یا پنهان شدن دکمه‌های اپلیکیشن زیر صفحه خانه را تعیین کنید.

انگشتتان را روی پنل خانه نگه‌دارید تنظیمات خانه را انتخاب کنید. در قسمت دکمه‌ی اپلیکیشن‌ها می‌توانید انتخاب کنید آیکون اپلیکیشن‌ها باشند یا نه.

 1. اج پنل (Edge panel) را فعال یا غیرفعال و چپ یا راست بودن آن را انتخاب کنید.

به تنظیمات بروید. Display و بعد Edge screen را انتخاب کنید. در این قسمت می‌توانید فعال یا غیرفعال بودن اج پنل را تغییر دهید.  اگر این پنل فعال است می‌توانید چپ یا راست بودن، اندازه و وضوح آن را تعیین کنید.

 1. نمایشگر چندوظیفه‌ای را به دو قسمت تقسیم کنید.

برای اینکه بتوانید چند صفحه مربوط به اپلیکیشن‌های مختلف را همزمان روی نمایشگرتان ببینید، دکمه‌ی برنامه‌های اخیر را بفشارید. بالای فریم هر برنامه و سمت چپ دکمه X یک دکمه با شکل دو مستطیل وجود دارد. این دکمه را انتخاب کنید تا حالت تقسیم نمایشگر فعال شود. وقتی یک برنامه جدید از برنامه‌های اخیر انتخاب کنید، اپلیکیشنی که از آن استفاده می‌کنید به‌صورت خودکار به بالای صفحه می‌رود. برای اینکه از این حالت خارج شوید انگشتتان را روی خط بین دو صفحه نگه دارید و آن را به بالا یا پایین بکشید.

 1. اگر تجربه‌ی کاربری آیفون را دوست دارید، صفحه اپلیکیشن‌ها را حذف کنید.

دکمه‌ی خانه را نگه دارید و تنظیمات خانه را انتخاب کنید. در Home screen layout می‌توانید دو گزینه را ببینید. Home screen only  یا  Home screen and apps screen را انتخاب کنید.  برای حذف حالت کشویی Home screen only  را انتخاب کنید. در این حالت تمام اپلیکیشن‌های شما روی صفحه اصلی خواهند بود.

 1. نور حاشیه را برای تماس‌های دریافتی فعال کنید.

یکی از ویژگی‌های جالب اج گلکسی نور قسمت اج آن است.  S8 در حاشیه صفحه نمایشش یک انحنای بسیار ضعیف دارد. بنابراین بسیار سخت است که اثر واقعی آن را ببینید. برای فعال کردن آن به تنظیمات بروید. نمایشگر را انتخاب کنید. از منو نمایشگر اج (Edge Screen)، نور اج (Edge lighting) را انتخاب کنید. می‌توانید انتخاب کنید روشنایی حاشیه گوشی چه زمانی فعال باشد.

 1. چطور اسکرین‌شات بگیرید و چطور اسکرین شات های بلند با اسکرول کردن بگیریم.

اسکرین شات راحت‌ترین و بهترین راه برای اشتراک گذاشتن چیزی جالب است که روی گوشی خود می‌بینید. شما می‌توانید روی گلکسی S8 دو دکمه‌ی پاور و قسمت پایین دکمه‌ی صدا (volume down button) اسکرین شات بگیرید. اما چیزی که جالب است این که در گلکسی S8 می‌توانید یک scrolling screenshots بگیرید. برای این کار اولی یک اسکرین شات معمول بگیرید. بعد دکمه‌ی scrolling screenshots را از پایین صفحه انتخاب کنید. با هر بار فشردن این دکمه قسمت‌های پایین‌تر به ادامه‌ی اسکرین شات اضافه می‌شوند. این قابلیت جدید برای گرفتن تصویر از صفحات وب یا لیست‌های بلند عالی است.

 1. power saving را فعال کنید.

اگر می‌خواهید عمر باتری گوشی‌تان را زیاد کنید، بهتر است حالت ذخیره انرژی را فعال کنید. برای این کار به تنظیمات بروید. Device maintenance و بعد باتری را انتخاب کنید. از این قسمت می‌توانید حالت متوسط، حداکثر و یا خاموش شدن آن را تعیین کنید. حالت حداکثری تغییر زیادی به وجود می‌آورد. بسیاری از اپلیکیشن‌ها را غیر فعال می‌کند و صفحه را بسیار تاریک می‌کند. اما در این حالت می‌توانید چند ساعت را با کمترین حالت باتری سپری کنید.

بیشتر شما احتمالا به‌طور معمول حالت متوسط را ترجیح بدهید. این حالت، نور صفحه را کم و CPU را محدود می‌کند. گزینه‌هایی مثل همیشه روشن بودن صفحه نمایش را نیز غیرفعال می کند.

 1. برای زوم کردن کافیست دوربین را به بالا و پایین بکشید.

توصیه‌های جالبی در مورد دوربین S8 وجود دارد. اولین مورد این است که شما به‌راحتی می‌توانید با کشیدن دکمه‌ی دوربین به بالا و پایین روی تصویر زوم کنید. این از راه قبلی که باز کردن انگشتان روی صفحه بود بسیار راحت‌تر است.

 1. RAW / DNG تصاویر را در دوربین فعال کنید.

اگر عکس‌های روشن‌تر با سایه‌های بهتری می‌خواهید، حالت Raw را فعال کنید. برای این کار دوربین را باز کنید.  تب سایز عکس را انتخاب کنید. پایین صفحه گزینه‌ی Save RAW and JPEG files را فعال کنید.

 1. لرزش‌ ویدئوها را بگیرید.

برای داشتن ویدئوهای ثابت خوب امکان stabilization ضروری است. برای فعال کردن این گزینه در گوشی S8 در تنظیمات دوربین Video stabilization را فعال کنید تا لرزش‌های دست هنگام ضبط ویدئوها را تا حدی برطرف کند.

 1. با بیکسبی خرید کنید.

بیکسبی امکانات زیادی دارد که یکی از آن‌ها خرید کردن است. البته اگر شما هم مثل ما در ایران زندگی می‌کنید و نمی‌توانید از آمازون خرید کنید بهتر است روی این گزینه حساب نکنید.

 1. انتخاب حالت‌های جالب برای اسکنر چشم

راه‌های امنیتی مختلفی وجود دارد که می توانید از آن‌ها برای باز کردن قفل گوشی خود استفاده کنید. شاید جالب‌ترین آن‌ها اسکنر چشم باشد. ممکن است این ویژگی هیجان انگیز با نشان دادن عنبیه چشم به نظر تصویر ترسناکی داشته باشد. برای این‌که نمایش اسکنر چشم جالب‌تری داشته باشید می‌توانید از منو تنظیمات وارد قسمت قفل و امنیت (Lock screen and security) شوید. Iris Scanner را انتخاب کنید و ماسک‌های مختلف را از Preview screen mask ببینید.

 1. کنترل صوتی دوربین را فعال کنید.

آیا می‌دانستید می‌توانید دوربین را با فرمان صوتی فعال کنید؟ اگر در حال سلفی گرفتن هستید این مورد خیلی به کارتان می‌آید. در تنظیمات دوربین کنترل صوتی را روشن کنید. می‌توانید با گفتن چیز یا Smile عکس بگیرید.

 1. حالت یک دستی برای نمایشگرهای بزرگ‌تر

نمایشگر کشیده‌ی S8 و S8 پلاس باعث می‌شود استفاده از آن با یک دست نسبتا راحت باشد. با این حال اگر ترجیح می‌دهید نمایشگر کوچک‌تری داشته باشید، در منو تنظیمات، تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید. در این منو حالت یک دستی (One Handed Mode) را فعال کنید. وقتی این گزینه فعال شد، با سه بار کلیک روی دکمه‌ی خانه می‌توانید سایز نمایشگر را تغییر دهید.

 1. اگر اتصال ثابتی به اینترنت ندارید Wi-Fi calling را فعال کنید.

در منو تنظیمات اتصالات (Connections) را انتخاب کنید. در تنظیمات بیشتر Wi-Fi calling را روشن کنید.

 1. چطور دستیار صوتی گوگل را فعال کنیم؟

به‌سادگی دکمه‌ی خانه را بفشارید و نگه‌ دارید تا دستیار گوگل شروع به کار کند. برای استفاده از فرمان صوتی تا وقتی بیکسبی غیرفعال است بهترین گزینه همین است.

 1. تمام گوشی را سرچ کنید.

پیدا کردن یک فایل یا اپلیکیشن روی گوشی S8 خود راحت و جالب است. صفحه اپلیکیشن‌ها را باز کنید. قسمت بالای آن نوار Search phone را می‌بینید. برای یافتن فایل مورد نظر توی این نوار تایپ کنید. مطلب مورد نظر را از یک ایمیل گم شده هم پیدا می‌کند. حتی با نوشتن یک کلمه مثل dog تصاویر مرتبط با آن را در گوشی خود پیدا می‌کنید.

 1. در تنظیمات سرچ کنید.

شاید این گزینه مشکل خیلی‌ها را حل کرده باشد. خیلی وقت‌ها دنبال چیزی می‌گردیم ولی جای دقیق آن را در منوهای تنظیمات پیدا نمی‌کنیم. S8 به شما این امکان را می‌دهد آن‌چه که مورد نظرتان است را در تنظیمات پیدا کنید.

 1. اضافه شدن آیکون اپلیکیشن‌های جدید به صفحه خانه را قطع کنید.

احتمالا شما هم با این مورد مواجه شده‌اید که با دانلود اپلیکیشن جدید آیکون میانبر آن به صفحه‌ی خانه اضافه می‌شود. البته که ما در صفحه اپلیکیشن‌ها به آیکون اپ جدید نیاز داریم. ولی اضافه شدن آیکون‌ها به صفحه‌ی خانه، چیدمان شما را به هم می‌زند و صفحه را شلوغ می‌کند. خوشبختانه می‌توانید آن را غیرفعال کنید. در اپلیکیشن پلی استور دکمه‌ی hamburger را انتخاب کنید. به تنظیمات بروید و تیک Add icon to Home screen را بردارید.

 1. اپلیکیشن‌ها را بر اساس حروف الفبا بچینید.

این امکان بسیار ساده و کاربردی است. پیدا کردن اپلیکیشن‌ها در لیستی مرتب شده با حروف الفبا کار شما را راحت تر خواهد کرد. برای این کار در صفحه‌ی اپلیکیشن‌ها در نوار بالایی سه نقطه را لمس کنید. در منو باز شده می‌توانید با انتخاب Alphabetical order ترتیب اپلیکیشن‌ها را بر اساس الفبا بچینید. در حالت Custom بر اساس زمان دانلود مرتب می‌شوند.

 1. نمایش یا پنهان شدن نوتیفیکیشن ها را در حالت قفل بودن صفحه را تنظیم کنید.

ممکن است وقتی گوشی را روی میز رها کرده‌اید هرکسی بتواند نوتیفیکیشن های گوشی شما را ببیند و شاید این موضوع برای هرکسی خوشایند نباشد. در منو تنظیمات نوتیفیکیشن می‌توانید متن نوتیفیکیشن ها را پنهان کنید تا فقط آیکون آن را ببینید. یا کلا نوتیفیکیشن ها را غیر فعال کنید. می‌توانید تنظیمات امنی مثل اثرانگشت برای آن ایجاد کنید.

 1. تنها با یک لمس گوشی را سایلنت کنید.

شما می‌توانید زنگ گوشی را در گلکسی S8 به‌راحتی کلید ولوم را بفشارید. آیکون اسپیکر در گوشه‌ی چپ را لمس کنید. به‌طور خودکار ویبره برای نوتیفیکیشن ها فعال ی شود.

 1. برای فیلتر نور آبی در شب برنامه بگذارید.

خانواده گلکسی S8 با یک فیلتر نور آبی عرضه می‌شود. این امکان کاربردی سامسونگ برای این است که در شب نور آبی نمایشگر را کم کند. صفحه کمی تم زرد و نارنجی پیدا می‌کند. این فیلتر به کاربران کمک می‌کند حتی اگر قبل از خواب ساعت‌ها با گوشی کار می‌کنند، خواب راحتی داشته باشند. علاوه بر این چشم‌ها خستگی کمتری احساس می‌کنند. برای اینکه هر شب فیلتر آبی خودبه‌خود روشن شود، به تنظیمات گوشی بروید. Display را انتخاب کنید. در منو Blue Light Filter برنامه‌ریزی Custom schedule را روشن کنید. در این تب به‌راحتی می‌توانید ساعت شروع و پایان حالت فیلتر آبی را مشخص کنید. گزینه‌ی دیگری هم وجود دارد که از غروب تا طلوع آفتاب (Sunset to sunrise) این حالت را فعال می‌کند.

منبع: Phone Arena

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲۵ دیدگاه
 1. Nafise Nafise

  خداییش عالیه من ک ۵ ماهه دارم ازش خیلی راضیم

 2. Mhs Mhs

  فوق العادست ..اصلا نمیدونم چی بگم
  من همه مدل گوشی داشتم ولی از هیچکدومشون ب اندازه این راضی نبودم
  دست پنجشون طلا

 3. ali ali

  سلام
  منو بالایی گوشی در حالتی که گوشی قفل هستن فعاله و امکان استفاده ازش وجود داره ، به راحتی بدون باز کردن قفل گوشی میشه تلفن را سایلنت کرد و … که امنیت اونو پایان میاره
  چطوری میتونم منو بالاییشو قفل کنم و استفاده از اون فقط در حالتی که تلفن قفل نباشه امکانپذیر باشه؟؟
  ممنون

 4. alireza azad alireza azad

  دوستان گوشی من دزدیدن اکیدی به ردیابی هست؟

 5. زهراخانم زهراخانم

  سلام خسته نباشید من دو هفتس که گوشی سامسونگ گلکسی اس۸ رو گرفتم از همه چیش راضی ام فقط یه برنامشو پسند نمیکنم هر موبایل فروش یا تعمیراتی هم بردم نمیدونستن از کجاست و چطوری کنسلش کنن وقتی صفحه رو قفل میکنم بخام دوباره قفلا باز کنم یه صفحه میادش پایینش نوشته slide to unlock اینو باید بکشم که صفحه قفل بیادکه رمز بدم و باز کنم توی تنظیمات هم پیداش نکردم که غیر فعالش کنم کسی میدونه بخام این صفحه نباشه باید چیکار کنم؟

 6. سمیه سمیه

  گوشیم از داشبورد سر خورد.سمت چپش یه ترک ریز برداشت.کل صفحه نمایشش رفت.یک ماهه خریدم.باید ۱۳۵۰ بدم درستش کنن.اس ۸ پلاس

  سامسونگ خیلی نامرده.صفحه نمایش به شدت ضعیف میذاره گارانتی هم نمیکنه هزینه تعویض تاچشم بی نهایت بالاست

 7. jalalmicrochip jalalmicrochip

  درود. واقعاً گوشی خوبیه / خیلی از امکانات ریزو درشت رو داره / چون من خودم برنامه نویسم میگم ، خیلی برام محسوسه که چه رنجی کشیدن و چه وسواسی به خرج دادن برنامه نویس های این گوشی / مثلا اگر تماس ناموفق داشته باشید / همین که بعدا گوشی رو دستتون میگیرین سنسور ژایرو می فهمه که برداشتین و ویبره میره براتون که اگر احیاناً حواستون به led سبز بالای گوشی نبود ، بهتون بگه که event جدید اتفاق افتاده / با تنظیمات می تونین دوبار کلید پاور رو بزنین تا دوربین بیاد بالا و هیچ سوژه ای رو از دست ندین / sound recognize ش هم واقعاً محشره / بیش از ۱۰ خط انگلیسی گفتم بدون خطا تایپ کرد / دیگه براتون بگم که کلاً نشون میده چه زحمتی برای تک تک منوهاش کشیدن / خیلی user Friendly هستش / خیلی گزینه های دیگه به نسخه ناوت ۷ اضافه شده که نشون میده واقعاً روش کا رکردن /یعنی واقعاً باید گفت که چه اتاق فکرهایی تشکیل دادن تا مشکلات رو شناسایی کنن و برنامه نویس ها براش با توجه به سخت افزارهای موجود برنامه ای بنویسن که مشکلات فیزیکی و بصری و حتی صوتی ، حل بشه / در آخر بگم من روی برند تعصب ندارم ، فقط این برام مهمه که ببینم یه محصول ساخته شده ، چقدر هوش و نبوغ درش به کار بردن و ساختنش وگرنه قطعات به کار برده شده در گوشی های دیگه هم هم رده هستن با این گوشی/ البته همش نه ولی درصد قابل توجهیش! سیستم صوتی گوشی هم خیلی خوبه / خیلی از تنظیمات رو داره که به شما امکانات فوق العاده ای میده / حرف زیاده ، همین ها به ذهنم رسید/

 8. مجید مجید

  S8 بی نظریه اگه پولتون نمیرسه بخریم تخریبش نکنیم من دارم عالیه

 9. سبحان سبحان

  بهترینه

 10. رها رها

  سلام خاهش میکنم میشه لطفا جواب این سوالو ب ایمیلم بفرسین قبلنم پرسیدم جواب ندادین
  مشکلی داره ک وقتی گوشی ۳۰ ۴۰ درصد یا ی کم کتر شارژ داره بزنی تو شارژ؟یا اینکه قبل از اینک شارژش کامل بشه ا شارژ بکشی؟مشکلی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جوا ب بدین لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

  1. سبحان سبحان

   نه شما باید ۲۰درصد به شارژ بزنید و۹۵درصد بکشید
   برای سلامت گوشی هم بهتر است

  2. SADI SADI

   سلام ن

 11. رضا رضا

  اینها همه بزرگ نمایی واسه یه برند پر سود هست
  خیلی از برند های دیگه امکاناتی بسا بیشتر از سامسونگ دارن ولی چون سود دهی واسه دی جی کالا و امثال اون ندارن یا این که نمیتونن روی این محصولات مانور بدن در موردشون چیزی گفته نمیشه.
  در کل به نظر شخصی من دیگه انقدر تکنولوژی پیشرفت کرده که مارک بودن نشانه با کیفیت بودن نیست.

  1. ارشیا ارشیا

   عزیز جان نمیدونم پارسال یا ۲سال پیش بود
   بهترین گوشی شد گلگسی اس ۷ اج
   الان سامسونگ از بالا ترین تکنولوژی بهره میبره
   من اس ۸ دارم
   بهترشو نمیتونی پیدا کنی الکی چیزی نمیدونی. نظر نده
   هواوی چینیو با سامسونگ کره ای مقایسه میکنی مثلا؟ هواوی گوشی نیس هر چی چینیه به درد نمیخوره

 12. Next is Now Next is Now

  کهکشان جدید فوق العادست

 13. علی قدس علی قدس

  سلام میخواستم ببینم مثل اس ۵ گذینه اختصاصی داره برا مخفی کردن ایکون ها داره یا نه من علاقه دارم به این گذینه که وقتی تو اس۵ داشت اگه داشته باشه اس۸ میخرم

  1. ارشیا ارشیا

   اره داره

 14. Hesam Hesam

  نمی دونم واقعا دلیلش چیه ولی گویا مقاله نویس های دیجی کالا مگ علاقه وصف ناپذیر به برند سامسونگ دارن.من طرفدار هیچ برند خاصی نیستم و تعصبی روی هیچ برندی ندارم ولی به نظر من گوشی هایی مثل sony xz premium و همینطور
  Blackberry keyone هم ارزش بیشتر پرداخته شدن رو داشتن که مورد کم لطفی واقع شدن.ولی از همون روز معرفی s8 دیجی کالا مگ رو که واکنی همه جا s8میبینی‌.یعنی با وجود اینکه یک مرور کلی و ساده هم بر عملکرد خیلی از گوشی ها نداشتین حتی به جنس دکمه پاور و تنظیم های های موجود در گوشی هم رحم نکردید!وای فوق العادس شاید باورتون نشه ولی اس هشت میتونه حتی فیلم برداری هم بکنه!!!

  1. ارشیا ارشیا

   فیلم برداری ۴kمیکنه عنبیه چشم داره
   و خیلی چیزای دیگه
   دوربینش بهترین دوربین توی شبه
   اگه خودت داشتی میدیدی اون وقت میگفتی

 15. abbas.ipa abbas.ipa

  قابلیت ارسال پیام کوتاه هم داره؟????

 16. امیر امیر

  خیلی از اینا رو از هواوی p9 کپی کرده

  1. ارشیا ارشیا

   هههههههه هواوی چینیه چین=کپی
   زیر هواوی مثل ایفون
   جلوش مثل سامسونگ
   پشتش مثل سونی
   معلومه کی از کی کپی کرده

 17. Mir Mir

  شاید باورتون نشه، ولی با گلکسی s8 حتی میتونین تماس هم بگیرین!
  اینا دیگه چیه؟! تقریباً همه‌ی این امکانات رو خیلی از گوشی ها مثل سری zenfone داشتن.

  1. ارشیا ارشیا

   هیچ گوشی با گلگسی اس ۸ قابل مقایسه نیس پول نداری. بخری روش عیب نزار
   هر وقت تونشی بگیری از حرفت پشیمون میشی

   1. محمد رضا محمد رضا

    اولا اینجوری حرف زدن درست نیست بعدشم خصوصا الان با این قیمتا چرا یکی باید s8 بخره وقتی با همون قیمت(قیمت s8 نه حداقل s8+) میتونه mate 10 pro بخره؟به جز وضوح صفحه نمایش که اونم به طور پیش فرض توی همون اس هشت روی fhd هست چیش قوی تره؟
    من وقتی میخواستم گوشی بخرم حدود یک ماه پیش بین اس هشت پلاس و نوت هشت و میت ۱۰ پرو (مشکل پزشکی چشم دارم باید حتما صفحه نمایشم اقلا ۶ اینچ میبود)گیر کردم اولویتامم به ترتیب اینا بود:قدرت پردازشگر/باتری/دوربین/حد الامکان ارائه با اندروید ۸ که مطمئن باشم از گوگل تربل پشتیبانی میکنه(که تا الان که دارم این کامنتو مینویسم هنوز معلوم نیست اس هشت ساپورت میکنه یا نه ولی تا میت نه هواوی و حتی بعضی میانرده هاش تایید شده که پشتیبانی میکنه)و در نهایت نمایشگر
    بدون کوچیک ترین تردیدی میت ۱۰ پرو رو گرفتم اصلا هم پشیمون نیستم!
    از گوشیای دوستان و آشنایان از اس ۶ تا اس ۸ سامسونگم دست گرفتم کار کردم باهاش…
    بله!