تعداد کاربران اینترنت در هندوستان از ایالات متحده بیشتر شد

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حالی که رشد تعداد کاربران اینترنت در دنیا سرعت زیادی ندارد، هندوستان روز به روز به کاربران اینترنت‌اش می‌افزاید. طبق گزارش شرکت آماری Kleiner Perkins، در حالی که دنیا شاهد رشد میانگین ۷ درصدی در کاربران اینترنت بوده، هندوستان توانسته است سال گذشته، ۴۰ درصد به کاربران اینترنت‌اش اضافه کند.

امروزه سه میلیارد نفر در دنیا مشغول کار با اینترنت هستند.

در حال حاضر،‌ هندوستان ۲۷۷ میلیون کاربر اینترنت دارد. این رقم، هند را بالاتر از ایالات متحده قرار می‌دهد. در حال حاضر، کشورهای چین، هندوستان و ایالات متحده به ترتیب بیشترین تعداد کاربر اینترنت را در دنیا دارند. طبق آمار جدید، امروزه سه میلیارد نفر در دنیا مشغول کار با اینترنت هستند.

البته این موضوع هم وجود دارد که نحوه‌ی کار با اینترنت و نیازهای کاربران در هندوستان، از زمین تا آسمان با ایالات متحده تفاوت دارد. طبق گزارش جدید، افزایش تعداد کاربران اینترنت دیگر به این زودی‌ها صورت نخواهد گرفت؛ طوری که در موج‌های بعدی، باید از سوی کشورهای در حال توسعه و فقیر، انتظار دیدن کاربران اینترنت را داشته باشیم.

حتی همین حالا خرید یک گوشی هوشمند، برای جمیعت هندوستان کار ساده‌ای نیست؛ چه برسد به اینکه بخواهیم به کاربران اینترنت کشورهای فقیر و در حال توسعه، گوشی‌هایی مثل آیفون بفروشیم.

منبع: The Verge

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه