یک اکشن اول شخص تک‌نفره بر اساس ایپکس لجندز در دست ساخت است

۲۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۰ ۲۳ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ایپکس لجندز

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که استودیوی ریسپاون (Respawn) در حال ساخت اثری تک نفره براساس بازی بتل رویال ایپکس لجندز است.

در حال حاضر این استودیو در حال کار روی پروژه‌های مختلفی است. Star Wars Jedi: Survivor در دست توسعه است و سال آینده عرضه خواهد شد و از طرفی دو پروژه‌ی دیگر بر اساس جنگ ستارگان نیز در کنار یک تیراندازی اول شخص و یک بازی استراتژیک با همکاری Bit Reactor در حال ساخت هستند. پشتیبانی از بازی ایپکس لجندز نیز به طور مداوم در حال انجام است. با این حال به نظر می‌رسد که استودیو قصد دارد تا فعالیت‌های خود را بیش از پیش گسترش دهد.

شایعات در گذشته ادعا کرده بودند که استودیو در حال کار روی یک بازی تیراندازی اول شخص جدید است که روی پویایی (mobility) و استایل (style) تمرکز ویژه‌ای داشته و به نظر می‌رسد که این بازی نه تنها تک نفره خواهد بود، بلکه در دنیای ایپکس لجندز نیز جریان خواهد داشت. در واقع آگهی‌های شغلی جدید استودیو به این موارد اشاره کرده‌اند.

بازی ایپکس لجندز

برای کسانی که امیدوارند این بازی همان نسخه‌ی سوم سری تایتان فال باشد، احتمالا این اتفاق نخواهد افتاد. اگرچه ریسپاون به عنوان خالق این جهان، همچنان به دنیا و المان‌های آن متعهد است، اما قبلا به صراحت اعلام کرده است که تایتان فال ۳ به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد. گفتنی است که در دنیای ایپکس لجندز، پتانسیل‌های داستان‌سرایی زیادی وجود دارد چرا که این اثر دارای شخصیت‌های متنوعی است که می‌توانند داستان منحصربه‌فرد خود را در یک بازی جداگانه دریافت کنند.

همچنین از آنجایی که تایتان فال ۲ به دلایل متعدد که یکی از آن‌ها عرضه‌ی بازی‌های کال آو دیوتی و بتلفیلد در بازه‌ی زمانی مشابه بود، با شکستی تجاری روبرو شد و نتوانست انتظارات الکترونیک آرتز را برطرف کند، طبیعی است که استودیوی سازنده تمرکز خود را روی ساخت اثری با محوریت ایپکس لجندز بگذارد. بازی بتل رویالی که از زمان عرضه تاکنون به محبوبیت فوق‌العاده‌ای دست پیدا کرده است.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از بازی در دسترس نیست اما به نظر می‌رسد که کمپانی الکترونیک آرتز، سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ را برای انتشار بازی هدف قرار داده است.

منبع: PCGamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما