Acer از نمایشگر ۴K جدید خود رونمایی کرد

اسماعیل دلخموش ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۰ 30 آوریل 2017

نمایشگرها در ابعاد، اشکال و رزولوشن‌های متفاوتی تولید می‌شوند. این دستگاه‌ها با ویژگی‌های سخت‌افزاری متنوع به بازار می‌آیند به شکلی که برخی‌شان برای کارکردهای حرفه‌ای و تعدادی از آن‌ها مخصوص بازی تولید می‌شوند. اگر شما از مخاطبان بازی‌های ویدیویی هستید و دنبال یک نمایشگر جدید مخصوص بازی، بد نیست بدانید شرکت ایسر یک مانیتور جدید در این حوزه معرفی کرده است.

ایسر در یکی از رویدادهای جدیدش از جدیدترین نمایشگر خود با نام Predator X27 رونمایی کرد. این نمایشگر مجموعه‌ای از قابلیت‌های رده‌بالای مناسب برای بازی را در کنار هم جمع‌آوری کرده است؛ قابلیت‌هایی چون G-Sync HDR، رزولوشن ۴K و نرخ بروزرسانی ۱۴۴ هرتز. این نمایشگر از تکنولوژی ULMB شرکت انویدیا هم پشتیبانی می‌کند. تکنولوژی‌ای که حرکات سریع در صفحه‌نمایش را تا جای ممکن روان می‌کند. این دستگاه طراحی جذابی هم دارد و نوعی سقف کوچک در بخش‌های بالایی و کناری آن قرار گرفته که تصویری جذاب‌تر از این محصول ارائه می‌دهد؛ همچنین جلوی نفوذ هر گونه نور بیشتر به آن را می‌گیرد.

درباره زمان عرضه و قیمت این مدل چیز زیادی نمی‌دانیم اما با توجه به مخصوص بازی بودن این نمایشگر می‌توان حدس زد که با نمایشگر ارزانی طرف نخواهیم بود. در ادامه می‌توانید ویدیویی کوتاه مربوط به این نمایشگر جدید را ببینید:

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/Predator_X27_4K_Gaming_Monitor_–_Shatter_Boundaries_Cuv9d9Oe540_tag22.mp4","type":"video\/mp4"}]

‌منبع: Ubergizmo

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما