Alienware دو مانیتور مخصوص بازی معرفی کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت Alienware می‌خواهد از دیگر شرکت‌های سخت‌افزاری صنعت بازی عقب نیافتد و به همین دلیل، یکی پس از دیگری مشغول رونمایی از لوازم جانبی جدید است. این شرکت به تازگی از دو مانیتور فوق کشیده رونمایی کرده است. این دو مانیتور ۳۴ اینچی هستند و نسبت تصویر صفحه نمایش آن‌ها ۲۱ در ۹ است.

مدل گران‌تر مانیتورهای جدید Alienware با قیمت ۱۵۰۰ دلار وارد بازار می‌شود.

دو مانیتور جدید Alienware از تکنولوژی G-Sync انویدیا پشتیبانی می‌کنند تا هر گونه شکست تصویر را از بین ببرند. مانیتورهای بازی جدید این شرکت هم‌چنین اسم‌های بسیار عجیب و غریبی دارند. مدل گران‌تر شماره‌ی مدلش A W 3 4 1 8 D W و مدل ارزان‌تر شماره‌ی مدلش A W 3 4 1 8 H W است. آن همه فاصله بین حرف‌ها را خودمان اضافه نکرده‌ایم و واقعا در این اسم‌ها وجود دارند.

مدل گران‌تر مانیتورهای جدید Alienware با قیمت ۱۵۰۰ دلار وارد بازار می‌شود و یک صفحه نمایش با وضوح ۳۴۴۰ در ۱۴۴۰ دارد. این مانیتور سرعت تازه‌سازی تصویری برابر با ۱۲۰ هرتز دارد. مدل دوم وضوح تصویر ۲۵۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسل دارد و به همین دلیل قیمت‌اش ۱۲۰۰ دلار است. البته سرعت تازه‌سازی تصویر در این مانیتور ۱۶۰ هرتز است. هر دو مانیتور ال‌ای‌دی‌های رنگی دارند که کاملا قابل شخصی‌سازی هستند.

از همین امروز می‌توان مدل گران‌تر مانیتور جدید Alienware را خرید، ولی مدل دیگر تا پایان سال وارد بازار خواهد شد.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما