تمام دارندگان Dying Light نسخه‌ی Enhanced بازی را رایگان دریافت می‌کنند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
dying light

چندی پیش در یک توییت، تیم سازنده‌ی بازی «دایینگ لایت» (Dying Light) اعلام کرد که بازیکنانی که نسخه‌ی عادی این بازی را دارند، می‌توانند آن را رایگان ارتقاء دهند. در گذشته طرفداران باید هزینه اضافی برای تجربه نسخه‌ی ارتقاء یافته (Enhanced Edition) پرداخت می‌کردند.

برای اینکه به این به نسخه ارتقاء یافته دسترسی داشته باشید، باید بازی را اجرا کنید. سپس وارد بخش بسته‌های الحاقی شده و این بخش‌های را به صورت رایگان دریافت کنید. نسخه‌ی ارتقاء یافته در سال ۲۰۱۶ عرضه شد. این نسخه بخش‌های بسیار و حتی یک بخش داستانی اضافه به نام دنباله (The Following) داشت. به طور کلی نسخه‌ی ارتقاء یافته شامل بخش‌های زیر است.

  • Dying Light: The Following (including a new story, new map, and vehicle)
  • The Bozak Horde
  • Crash Test Skin Pack
  • Ultimate Survivor Bundle
  • Cuisine & Cargo

بازی dying Light نسخه enhanced

دقت کنید که این نسخه به‌روزرسانی برای کنسول‌های نسل نهمی ندارد. به دلیل اینکه این ارتقاء ماه گذشته عرضه شده و برای دارندگان کنسول‌های نسل ۹ رایگان است. نسخه‌ی نسل نهمی این بازی به کاربران قابلیت دسترسی به ویژگی‌های نسل جدید مثل تصویر ۴K و نرخ فریم ۶۰ را می‌دهد. البته در میان کنسول‌های سری اس و ایکس تفاوت‌هایی در زمینه گرافیک و توانایی وجود دارد.

بازی دایینگ لایت یکی از بهترین عناوین در سبک ترسناک است. چندی پیش هم شماره‌ی ۲ این بازی عرضه شد که توانست توجه منتقدان را به خود جلب کند. البته عملکرد این بازی در زمان عرضه چندان جالب نبود ولی رفته رفته بهتر شد. نکته‌ی مهم اینجاست که به طور کلی عناوین دایینگ لایت سبک خاصی دارند. به این معنا که تنها ترسناک نیست و بخش‌های زیادی از جمله پارکور و مبارزه هم در این عناوین وجود دارد.

بازی دایینگ لایت ۱ یک عنوان نسبتا قدیمی است. حال اضافه شدن این قابلیت برای افرادی که تا به حال بازی دایینگ لایت را تجربه نکرده‌اند بسیار خوب است. اگر طرفدار این بازی هستید و به بسته‌های الحاقی آن دسترسی نداشتید، حال بهترین آن‌ها برای شما رایگان خواهند بود.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما