بازی Anthem کنسول‌های افراد را از کار انداخته است

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

دو هفته‌ای است که از عرضه‌ی Anthem می‌گذرد و بازی نه تنها فروش خوبی نداشته، بلکه حتی نقدها و نمرات جالبی هم دریافت نکرده است. از طرفی، یکی دو روزی است که از گزارش‌های عجیب بازی‌کننده‌ها از تاثیر Anthem روی کنسول‌ها و کامپیوترهای‌شان شنیده‌ایم. مشخصا بازی‌کننده‌های Anthem روی پلی‌استیشن ۴ گفته‌اند که این بازی، کنسول‌های‌شان را خراب کرده است.

شرکت الکترونیک آرتز هنوز هیچ عکس‌العملی به این اتفاقات نشان نداده است.

بازی Anthem بدون باگ نبوده است، ولی برخی باگ‌های بازی طبق گزارش‌های منتشر شده، کنسول بازی‌کننده‌ها را کاملا خاموش کرده است. در چند موارد، گفته شده که کنسول‌ها پس از خاموش شدن، دیگر روشن نشده‌اند.

یکی از کاربران رددیت نوشته است: «وقتی بازی قفل می‌کند یا به ارور برخورد می‌کنم، برخی اوقات به منوی اصلی بازی برمی‌گردم یا بازی بسته می‌شود. با این حال، دو بار است که به هنگام بازی کردن، کنسول کاملا خاموش شده است.»

بازی Anthem

کاربر دیگری وضعیت وخیم‌تری را گزارش داده است: «هیچ بازی دیگری تا به حال کنسول من را خاموش نکرده است. پلی‌استیشن ۴ به خاطر Anthem دیگر روشن نمی‌شود. نمی‌خواهم برای من دلسوزی کنید و فقط قصد دارم به دیگران هشدار بدهم که این بازی می‌تواند کنسول‌تان را کاملا از کار بیاندازد.»

در قسمت اخیر پادکست هفتگی وب‌سایت جاینت بامب، کارشناس این برنامه هم گفت که بازی Anthem باعث شده است تا کنسول پلی‌استیشن ۴ کاملا قفل کند و وقتی کنسول را روشن کرده، یک اسکن پنج دقیقه‌ای از سوی پلی‌استیشن ۴ برای ریستارت کنسول انجام شده است.

شرکت الکترونیک آرتز هنوز هیچ عکس‌العملی نشان نداده است.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar سهراب

    همش چرته میخوان بازی رو خراب کنن من الان یک ماهه هر روز دارم اتنم بازی میکنم هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم جز چند بار دیسکانکت شدن ازسرور که تو ایران و بازی های آنلاین یه مسئله معمولیه