Apex Legends، بتل رویال سازندگان تایتان‌فال، رونمایی و عرضه شد

امیرحسین میرزایی ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۸ دقیقه
بازی Apex Legends

شرکت الکترونیک آرتز هم مثل دیگر رقبای خود در صنعت بازی، اقدام به ساخت و عرضه‌ی یک بازی بتل رویال کرده است. همانطور که در قالب شایعه‌ای شنیده بودیم، بازی Apex Legends رونمایی و عرضه شد. این بازی توسط استودیوی «ریسپاون» (Respawn Entertainment)‌ ساخته شده است و در دنیای مجموعه‌ی «تایتان‌فال» اتفاق می‌افتد.

با این حال، حتی با اینکه بازی Apex Legends در دنیای تایتان‌فال اتفاق می‌افتد، خبری از تایتان‌های این مجموعه نیست. برخلاف تایتان‌های بزرگ، با تیمی از انسان‌ها و ربات‌های مختلف طرف هستیم که هر کدام قدرت‌های خاص خود را دارند. در واقع استودیوی بلیزارد سعی کرده است تا قهرمان‌ها و کلاس‌های مختلف با قدرت‌های متفاوت را هم به بازی بتل رویال خود اضافه کند.

مثل تمام بازی‌های بتل رویال، در Apex Legends هم بازی‌کننده‌ها به داخل یک نقشه پرتاب می‌شوند، به دنبال تجهیزات می‌روند و سپس تلاش می‌کنند تا آخرین بازمانده باشند.

بازی Apex Legends

حداکثر تعداد بازی‌کننده‌ها در نقشه‌ی Apex Legends برابر با ۶۰ نفر است. می‌توان به صورت تکی یا در تیم‌های سه نفره این بازی بتل رویال جدید را تجربه کرد.

طبق گفته‌ی سازندگان بازی، به تدریج تعداد شخصیت‌های بازی در قالب آپدیت‌های بعدی بازی بیشتر خواهد شد. هم‌چنین قرار است چالش‌های روزانه و هفتگی و یک ساختار فصلی هم در Apex Legends وجود داشته باشد.

در ادامه‌ی رونمایی از Apex Legends، تهیه‌ی کننده این بازی دریکی دو مصاحبه گفت که آن‌ها فعلا قصد ساخت تایتان‌فال ۳ را ندارند. طبق گزارش وب‌سایت کوتاکو، استودیوی ریسپاون مشغول ساخت بازی تایتان‌فال ۳ بوده، ولی الکترونیک آرتز آن را لغو کرده است.

بازی Apex Legends

بازی Apex Legends به صورت رایگان عرضه شده است و خریدهای درون بازی هم قرار است فقط به آیتم‌های ظاهری محدود شوند.

می‌توانید همین حالا Apex Legends را روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی (از سرویس اوریجین الکترونیک آرتز) دانلود کنید.

در ادامه تریلرها و تصاویر بازی را برای‌تان قرار داده‌ایم.

تریلر سینمایی:

تریلر گیم‌پلی:

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما