اپل ۱۸ اردیبهشت از آیپدهای جدید رونمایی می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اپل

اپل دقایقی قبل اعلام کرد که رویداد جدید این شرکت در تاریخ ۱۸ اردیبهشت با شعار Let Loose برگزار می‌شود. گفته می‌شود اپل در این رویداد از نسل جدید آیپد پرو، آیپد ایر، اپل پنسل و مجیک‌ کیبورد رونمایی خواهد کرد.

مانند بیشتر رویدادهای اپل‌، این مراسم هم به طور کامل مجازی خواهد بود. در تصویری که اپل منتشر کرده، می‌توانیم اپل پنسل را مشاهده کنیم و در این تصویر، قلم موردنظر در حال کشیدن لوگوی رنگی اپل است. طبق چندین شایعه‌ی مختلف، اپل پنسل جدید ممکن است دارای قابلیت Find My و همچنین نوک‌های قابل تعویض مغناطیسی باشد که شبیه‌ساز ابزارهای مختلف نوشتن و طراحی هستند.

در همین حال، انتظار می‌رود شاهد معرفی نسل جدید آیپد پرو باشیم که در آن، هر دو مدل ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی به نمایشگرهای OLED مجهز خواهند شد. همچنین گفته می‌شود بدنه‌ی آیپد پروهای جدید به طور قابل توجهی نازک‌تر از نسل قبلی خواهد بود. برای اولین بار، اندازه ۱۲.۹ اینچی به خط تولید آیپد ایر اضافه خواهد شد تا در کنار مدل ۱۰.۹ اینچی فعلی قرار گیرد. بر اساس یک شایعه‌ی غیرمنتظره‌، گفته می‌شود مدل ۱۲.۹ اینچی از نمایشگر mini-LED استفاده خواهد کرد.

همچنین قرار است با نسل جدید مجیک کیبورد روبرو شویم که از بدنه‌ی آلومینیومی بهره می‌برد تا با استفاده از آن، آیپد پرو بیش از پیش به مک‌بوک شباهت پیدا کند. باید خاطرنشان کنیم نسل فعلی مجیک کیبورد در سال ۲۰۲۰ معرفی شده و حالا بعد از ۴ سال قرار است با نسل جدید آن روبرو شویم.

منبع: MacRumors

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما