اپل واچ سری ۷ ابتدا به تعداد محدود راهی بازار می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اپل واچ سری 7

با وجود اینکه طبق گزارش‌های منتشر شده اپل برای تولید اپل واچ سری ۷ به مشکل برخورده، ولی به نظر می‌رسد این شرکت در کنار سری آیفون ۱۳ از جدیدترین ساعت هوشمند خود هم رونمایی خواهد کرد. طبق گزارش بلومبرگ، اگرچه در مراسم رونمایی از آیفون ۱۳ شاهد معرفی اپل واچ سری ۷ هم خواهیم بود، اما در ابتدا تعداد بسیار محدودی از این ساعت راهی بازار می‌شود.

گفته می‌شود مشکلات تولید این ساعت به نمایشگر جدید آن برمی‌گردد. زمانی که چنین اتفاقی برای یک محصول جدید رخ می‌دهد، معمولا ۳ سناریو پدیدار می‌شود؛ یا شرکت سازنده تا زمان برطرف شدن مشکلات تولید، آ» محصول را معرفی نمی‌کند یا محصول به موقع معرفی می‌شود ولی در ابتدا فقط تعداد محدودی از آن به دست خریداران می‌رسد و در سناریو آخر هم محصول در موعد مدنظر معرفی می‌شود ولی عرضه‌ی آن به تاریخ دیگری موکول می‌شود. به نظر می‌رسد برای اپل واچ سری ۷ با سناریوی دوم سروکار داریم.

اپل واچ سری 7

طبق گزارش‌های منتشر شده، نسل جدید اپل واچ از لبه‌های تخت بهره می‌برد و در دو مدل ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری راهی بازار خواهد شد. برای این اپل واچ نباید انتظار بهره‌گیری از سنسورهای جدید مربوط به سلامتی را داشته باشیم و اپل عمدتا تمرکز خود را به طراحی جدید و نمایشگر نسبتا بزرگ‌تر معطوف کرده است. در ضمن این ساعت بدون سنسور سنجش فشار خون معرفی خواهد شد. این در حالی است که طی ماه‌های گذشته گزارش‌هایی درباره‌ی راه‌یابی این سنسور به نسل جدید اپل واچ منتشر شده بود.

منبع: wccftech

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما