یوبی‌سافت رسما از بازی Assassin’s Creed Mirage رونمایی کرد

۱۱ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Assassins Creed Mirage

کمپانی یوبی‌سافت به طور رسمی اعلام کرد که نسخه‌ی بعدی سری اساسینز کرید با عنوان Assassin’s Creed Mirage عرضه خواهد شد.

این بازی قرار است که در رویداد Ubisoft Forward در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱۹ شهریور ۱۴۰۱) به طور کامل معرفی شود. به همین دلیل کمپانی سازنده در حال حاضر جزئیات بیشتری در مورد این بازی ارائه نکرده و تنها به یک تصویر از بازی بسنده کرده است. این تصویر گزارش‌های منتشر شده مبنی بر اینکه بازی در خاورمیانه جریان دارد را به نوعی تایید می‌کند. از طرفی شایعات همچنین حاکی از آن بود که شما در نقش یکی از شخصیت‌های جانبی والهالا یعنی بازیم (Basim) قرار خواهید گرفت و در حالی که چهره‌ی قهرمان بازی در تصویر منتشر شده چندان مشخص نیست اما او بسیار شبیه بازیم است.

در گذشته خبرهایی مبنی بر ساخت محتوایی جدید در قالب یک بسته‌ی الحاقی برای اساسینز کرید: والهالا منتشر شد که در ادامه به یک بازی مخفی‌کاری مستقل تبدیل گردید. در آن زمان از این پروژه با عنوان ریفت (Rift) یاد می‌شد، با این حال به نظر می‌رسد که با نام میراژ (Mirage) شناخته خواهد شد. در واقع در ابتدا در ویدیویی که توسط یک یوتیوبر منتشر شده بود، به اطلاعات مختلف بازی نظیر نام آن اشاره شده بود که جیسون شرایر و جف گراب به عنوان خبرنگاران حوزه‌ی بازی آن را تایید کردند. در نهایت یوبی‌سافت نیز عنوان بازی را تایید کرد.

اساسینز کرید میراژ

تنها تصویر منتشر شده از بازی به صورت رسمی. (برای دیدن تصویر با اندازه‌ی اصلی روی آن کلیک کنید)

البته ویدیوی منتشر شده تنها به نام بازی اشاره نمی‌کند و اطلاعات مختلفی از آن منتشر کرده که شرایر برخی از آن‌ها را رد کرده است. طبق این اطلاعات، بازی در بهار ۲۰۲۳ و به طور دقیق‌تر در بازه‌ی زمانی بین آوریل و ژوئن منتشر می‌شود و سری اساسینز کرید را به ریشه‌های خود باز می‌گرداند. در واقع به نظر می‌رسد که شاهد سیستم دیالوگ و دیگر سیستم‌های نقش‌آفرینی که از نسخه‌ی اوریجینز تا الان دیده‌ایم، نخواهیم بود.

بازی در شهر بغداد و در بین سال‌های ۸۶۰ تا ۸۷۰ یعنی اواخر قرن ۹ میلادی جریان خواهد داشت. از طرفی گفته شده بود که چندین شهر برای کاوش وجود دارد که این ادعا توسط شرایر رد شد. ویدیوی منتشر شده در نهایت ادعا کرده که نسخه‌ی بازسازی اساسینز کرید ۱ به عنوان بخشی از سیزن پس این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. البته اوج شایعات با انتشار تصاویری از بازی در توییتر شدت گرفت که برخی از آن‌ها از دسترس خارج شدند.

اساسینز کرید میراژ

تنها چیزی که از تصویر لو رفته می‌توان حدس زد، این است که نسخه‌ی جدید سری اساسینز کرید ممکن است دارای ماموریتی به نام «چهل دزد» باشد. این ماموریت ممکن است به صورت بسته‌ی الحاقی برای بازی در دسترس قرار گیرد یا به عنوان پاداشی برای کسانی که بازی را پیش‌خرید می‌کنند، در نظر گرفته شود.

در هر صورت باید تا ۱۹ شهریور منتظر رویداد یوبی‌سافت بمانیم. رویدادی که در آن قرار است از آینده‌ی سری اساسینز کرید رونمایی شود و قطعا خبرهای زیادی در راه است.

منبع: GamesRadar

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه