«اساسینز کرید: مجموعه‌ی اتزیو» برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ezio

یوبیسافت اعلام کرد که در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فوریه) اساسینز کرید: مجموعه اتزیو (Assassins Creed: The Ezio Collection) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این مجموعه شامل اساسینز کرید ۲، برادری (Brotherhood) و انقلاب‌ها (Revelations) است. همچنین تعدادی بخش دیگر هم در آن وجود دارد.

نسخه‌ی فیزیکی این مجموعه تنها شامل اساسینز کرید ۲ روی کارتریج است. بازی‌ها و محتوای دیگر را باید در یک فایل دانلود کنید. حجم آن هم حدود ۳۵ گیگابایت است که برای آن نیاز به حافظه جانبی خواهید داشت.

مجموعه اتزیو در سال ۲۰۱۶ برای کنسول‌های نسل ۸ عرضه شد. اتزیو یکی از کاراکترهای مهم مجموعه اساسینز کرید بود و طرفداران بسیاری داشت. زمانی که داستان این کاراکتر در بازی اساسینز کرید: انقلاب‌ها به اتمام رسید، دیگر این مجموعه یک کرکتر ثابت برای چند بازی نداشت. به این معنا که در هر اساسینز کرید ما شاهد یک کاراکتر اصلی جدید بودیم. حال با عرضه‌ی دوباره‌ی این مجموعه، یاد اتزیو زنده شد.

مجموعه اتزیو سوییچ

در مجموعه اتزیو علاوه بر ۳ بازی اصلی تعدادی موارد دیگر نیز وجود دارند.

در اساسینز کرید ۲ شما داستان اتزیو را شروع خواهید کرد. او یک اساسین تازه کار بوده و شما باید در دنیای رنسانس به رشد او کمک کنید. این بازی در شهر فلورانس و ونیز جریان داشته و یکی از غنی‌ترین محیط‌ها را به شما ارائه خواهد داد.

اساسینز کرید: برادری شما بلوغ اتزیو را شاهد هستید. او تلاش می‌کند تا با دشمنان بزرگ خود مقابله کند و قدرتمند شود. اینبار بازی در روم جریان دارد. شما باید یک گروه برادری را رهبری کرده تا بتوانید در مبارزه پیروز شوید. از بازی برادری به‌عنوان یکی از بهترین نمونه‌ها در مجموعه اساسینز کرید یاد می‌شود.

اساسینز کرید: انقلاب‌ها به داستان اتزیو خاتمه می‌دهد. او همه چیز را رها کرده تا پاسخ سؤالات خود را پیدا کند. شما در این بازی در نقش دو شخصیت بازی خواهید کرد. کاراکتر اصلی که اتزیو است و کاراکتر دیگر که منتور او یعنی الطایر (Altair) است. این بازی در استانبول (Constantinople) جریان دارد. محیط این بازی به‌شدت جذاب بوده و شما را مجذوب خواهد کرد.

اگر برای شما مهم است که گرافیک بازی در چه وضعیتی خواهد بود، به دلیل اینکه این بازی‌ها قدیمی هستند قطعا سوییچ از پس اجرای آن‌ها بدون مشکل بر می‎‌‌آید. با این حال ممکن است کیفیت کنسول نسل ۸ را نداشته باشد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما