تاریخ رونمایی از گوشی گیمینگ ایسوس راگ فون ۶ مشخص شد

۱۶ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
راگ فون 6

اینطور که به نظر می‌رسد ایسوس قرار است در تاریخ ۵ جولای امسال (۱۴ تیر) از نسل بعدی گوشی‌های گیمینگ خود با نام راگ فون ۶ رونمایی کند.

ایسوس مدت زمان زیادی است که در زمینه‌ی تولید گوشی‌های گیمینگ فعالیت دارد و تاکنون هم محصولات بسیار زیاد و با کیفیتی را راهی بازار کرده است. در حال حاضر جدیدترین سری از پرچم‌داران این شرکت، راگ فون ۵ هستند که در سه مدل راهی بازار شدند. حالا هم به نظر می‌رسد باید به زودی شاهد رونمایی از نسل ششم از پرچم‌داران مخصوص بازی ایسوس باشیم.

سری راگ فون ۶ طبق اطلاعاتی که در اختیار داریم قرار است حدودا یک ماه دیگر (۱۴ تیر) رسما رونمایی شوند تا بدین ترتیب انتظار عاشقان بازی برای رسیدن یکی از بهترین سری گوشی‌های گیمینگ به پایان برسد. چون در همان روز رونمایی، این گوشی‌ها برای فروش در دسترس قرار خواهند گرفت. بنابراین اصلا نیازی به منتظر ماندن هم نخواهد بود.

متأسفانه در رابطه با مشخصات سخت‌افزاری راگ فون ۶ اطلاعات زیادی در اختیار نداریم. این در حالی است که یک ماه دیگر قرار است از آن‌ها رونمایی شود. اما با این حال در سری ۵، چند نقطه ضعف وجود داشت که امیدواریم در این نسل حل شده باشد. برای مثال عدم پشتیبانی از فناوری شارژ بی‌سیم، عدم وجود لنز تله‌فوتو علی‌رغم اینکه گوشی‌های گیمینگ برای عکاسی نیستند و مقاومت بیشتر بدنه.

اگر به خاطر داشته باشید، راگ فون ۵ در تست مقاومت خیلی راحت با یک فشار نه چندان سنگین، کاملا شکست و به دو نیم تقسیم شد. این ضعف به خصوص در خطوط آنتن بیشتر خود را نشان می‌داد. چنین طراحی ضعیفی آن هم در سال ۲۰۲۱ و از شرکتی پرآوازه مثل ایسوس کاملا بعید بود و امیدواریم در نسل ۶ دیگر شاهد چنین چیزی نباشیم. هرچند شاید بگویید چه کسی تا این اندازه به گوشی خود فشار وارد می‌کند اما ضعف در طراحی را نمی‌توان نادیده گرفت.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه