Audi R8 پانصد هزار دلاری فاینال فانتزی را ببینید

۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

اگر به نظرتان خریدن نسخه‌های ویژه‌ی بازی‌ها و کنسول‌ها گران به نظر می‌رسد، شاید بخواهید نگاهی به خودرویی که همراه با بازی «فاینال فانتزی ۱۵» عرضه می‌شود نگاهی بیاندازید. شرکت «آئودی» (Audi) خودرویی به طرح فاینال فانتزی ۱۵ ساخته است؛ خودرویی که در بازی اصلی هم وجود دارد. «نوکتیس» (Noctis)، شاهزاده‌ی سرزمین Lucis و شخصیت اصلی فاینال فانتزی ۱۵ است. این آئودی هم متعلق به نوکتیس است.

قرار است مدل فاینال فانتزی Audi R8 با قیمت ۵۰ میلیون ین، یعنی چیزی حدود ۵۰۰ هزار دلار به فروش برسد.

قرار است مدل فاینال فانتزی Audi R8 با قیمت ۵۰ میلیون ین، یعنی چیزی حدود ۵۰۰ هزار دلار به فروش برسد. شرکت اسکوئرانیکس می‌خواهد در روز ۲۹ نوامبر، یعنی روز عرضه‌ی فاینال فانتزی ۱۵، این خودرو را به فروش برساند. اگر می‌خواهید ۵۰۰ هزار دلار برای این Audi R8 بپردازید، می‌توانید به صفحه‌ی رسمی آئودی ژاپن بروید.

آئودی در وب‌سایت رسمی خود درباره‌ی این خودرو نوشته است: “در راستای کیفیت، عملکرد و طراحی خودروهای آئودی، این شرکت با افتخار از سرزمین پادشاهی لوسیس، نشان سلطنتی دریافت کرده است. به پاس این افتخار و به مناسبت تولد ۲۰ سالگی شاهزاده نوکتیس، جانشین سلطنت، شرکت آئودی خودروی Audi R8 Star of Lucis را برای شاهزاده طراحی کرده است. این هدیه، سپاسگزاری ما را نسبت به شهروندان لوسیس و خانواده‌ی سلطنتی نشان می‌دهد، که مدت‌ها است از صنعت خودرو پشتیبانی کرده‌اند.”

audi-r8-star-of-lucis-10

از نظر سخت‌افزار، آئودی موتور V10 مدل اصلی R8 را برای Star of Lucis پیشرفت داده است. این موتور ۵.۲ لیتری، می‌تواند ۶۱۰ اسب بخار قدرت تولید کند؛ طوری که خودروی Star of Lucis می‌تواند در مدت زمان ۳.۲ ثانیه، به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو هم ۳۳۰ کیلومتر در ساعت است.

می‌توانید در ادامه، تصاویر Audi R8 Star of Lucis را ببینید.

audi-r8-star-of-lucis-1 audi-r8-star-of-lucis-2 audi-r8-star-of-lucis-7 Audi R8 Star of Lucis (8) audi-r8-star-of-lucis-9

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌audi-r8-star-of-lucis-3 Audi R8 Star of Lucis (4) audi-r8-star-of-lucis-5 Audi R8 Star of Lucis (6)

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar علیرضا

    عجب چیزیه