تابستان امسال شاهد عرضه اولین بسته الحاقی بازی Avatar: Frontiers of Pandora باشید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

بازی آواتار: مرزهای پندورا (Avatar: Frontiers of Pandora) حدود یک سال پیش عرضه شد. شرکت یوبیسافت عملکرد بسیار خوبی در ساخت این بازی داشت و به همین دلیل این بازی ساخته شده از فیلم آواتار توانست موفقیت خوبی کسب کند. حال نوبت به اولین بسته الحاقی این بازی رسیده و اینطور که به نظر می‌رسد اوایل تابستان امسال شاهد عرضه آن خواهیم بود.

نام این بسته الحاقی اسکای بریکر (The Sky Breaker) بوده و اولین بسته الحاقی داستانی بازی آواتار است. شرکت یوبیسافت تا الان به روزرسانی‌های متعددی برای بازی مرزهای پندورا منتشر کرده و محتوای مختلفی به آن اضافه کرده است ولی هیچ کدام به داستان این بازی چیزی اضافه نمی‌کردند. حال در بسته الحاقی اسکای بریکر ما شاهد افزوده شدن یک محتوای داستانی به بازی آواتار هستیم.

در اسکای بریکر یک سایه اسرار آمیز روی دنیای بازی آواتار پدیدار می‌شود. این سایه اسرار آمیز زندگی افراد گروه Na’vi را تهدید کرده و جشن آن‌ا را خراب می‌کند. حال برای محافظت از مرزهای غربی دنیای پندورا شما باید بار دیگر با RDA مبارزه کرده و از دنیای بازی دفاع بکنید. از طرفی در این بسته الحاقی چندین کرکتر جدید هم به بازی اضافه شده که تنوع شخصیت‌ها را در بازی مرزهای پندورا بیشتر کند.

نکته اینجاست که اسکای بریکر داستان اصلی بازی را ادامه می‌دهد. در نتیجه شما دوباره وارد دنیای اصلی بازی شده و یک منطقه جدید را در آن کشف می‌کنید. این منطقه حال و هوای آشنایی با دنیای بازی دارد اما به طور کامل متفاوت با نقشه اصلی بوده و دارای جزئیات بسیار زیادی است. این بسته الحاقی تنوع را در بازی آواتار بسیار زیاد کرده و شما با دشمنان و مناطق جدید در این بازی روبرو هستید.

اولین بسته الحاقی مرزهای پندورا

همانطور که گفتیم در این بسته الحاقی ما شاهد انواع جدیدی از دشمنان و مناطق هستیم. یکی از دشمنانی که کاربران با آن روبرو خواهند شد AMP Defender نام داشته که مناطق مهم دشمن را پوشش می‌دهند. برای مبارزه با این دشمنان شما باید استراتژی جدیدی در بازی پیاده کنید به دلیل اینکه شکست دادن آن‌ها کار راحتی نیست.

در این بسته الحاقی چالش‌های زمانی هم به بازی اضافه شده است. در نتیجه شما می‌توانید در آن‌ها شرکت کرده و امتیاز خود را افزایش دهید. با افزایش امتیاز شما بیشتر در بازی پیشرفت کرده و راحت‌تر به مرحله ۲۵ خواهید رسید. با رسیدن به مرحله ۲۵ شما به توانایی‌های بیشتری دسترسی پیدا خواهید کرد و عنصر نقش آفرینی در این حالت از بازی قدرتمندتر می‌شود.

الان زمانی است که بازی آواتار: مرزهای پندورا ارزش تجربه کردن دارد. به دلیل اینکه شرکت سازنده تمرکز زیادی روی بهبود این بازی داشته و به نظرات کاربران گوش داده است. در نتیجه مرزهای پندورا از همیشه کامل‌تر شده و با اضافه شدن این بسته الحاقی تنوع نیز در آن بسیار زیاد شده است. بازی مرزهای پندورا در ابتدای عرضه مشکلات زیادی داشت ولی رفته رفته این مشکلات کمتر شد و حال در بهترین حالت خود قرار دارد.

بسته الحاقی اسکای بریکر در تاریخ ۲۶ تیر (۱۶ جولای) در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. این بسته الحاقی مانند بازی اصلی تنها برای کنسول‌های نسل نهم و کامپیوتر در دسترس بوده که کاربران کامپیوتر هم می‌توانند آن را از فروشگاه رسمی یوبیسافت خریداری بکنند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما