در فیلم انتقام جویان ۵ شاهد درگیری تیم مدافعان با انتقام جویان خواهیم بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
انتقام جویان 5

تقریبا اکثر سینمادوستان ساخته شدن فیلم «انتقام جویان ۵» (اونجرز ۵) را قطعی می‌دانند، اما پرسشی که وجود دارد این است که در این فیلم تیم انتقام جویان به مصاف چه کسانی می‌روند؟

فیلم «بیوه سیاه» قرار است آغازگر فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشد، اما به دنبال همه‌گیری کرونا اکران این فیلم و «جاودانگان» تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد تا کمی دیرتر شاهد نقش بستن این آثار ابرقهرمانی بر پرده‌ی سینماها باشیم. با اینکه فاصله زیادی تا پایان فاز جدید فیلم‌های مارول داریم، اما مطابق روند تمامی فازهای پیشین در یک یا چند فیلم شاهد گردهمایی و تقابل ابرقهرمانان مختلف خواهیم بود و با توجه به پایان‌بندی «انتقام جویان: جنگ ابدیت»، فیلم انتقام جویان ۵ مارول می‌تواند چه افرادی را در مقابل تیم قهرمانان خود قرار دهد؟

در حالی که مارول درحال گسترش دنیای سینمایی خود بود، نتفلیکس هم تصمیم گرفت با استفاده از شخصیت‌های کمیک‌های این کمپانی در سال ۲۰۱۷ دنیای ابرقهرمانی خاص خودش راه بیندازد. ابرقهرمان‌هایی کوچک‌تر نسبت به تیم انتقام جویان که در سریال‌های «مدافعان»، «جسیکا جونز»، «لوک کیج»، «دردویل» و «آیرون فیست» گردهم آمده بودند، اما بخت چندان یار تیم مدافعان نبود و این سریال‌ها یکی پس از دیگری لغو شدند. بر اساس یک بند از قرارداد همکاری نتفلیکس و مارول، شخصیت‌های تیم مدافعان نمی‌توانستند تا سال ۲۰۲۰ در هیچ فیلم یا سریالی بدون اجازه‌ی نتفلیکس حضور یابند، اما در حال حاضر اعتبار آن قرارداد پایان یافته و جسیکا جونز، دردویل و سایر شخصیت‌های محبوب سریال‌های نتفلیکس می‌توانند در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کنند.

انتقام جویان 5 و تیم مدافعان

مدافعان نخستین بار در سال ۱۹۷۱ متولد شدند. اعضای این تیم در آن زمان نیمور، هالک، موج‌سوار نقره‌ای و دکتر استرنج بودند. اما خیلی زود لوک کیج، هالک-دخت، آیرون فیست و چند شخصیت دیگر به این گروه اضافه شدند تا جمعیت مدافعان افزایش پیدا کند. این تیم همانند انتقام جویان به دنبال برقراری آرامش و امنیت هستند و در این راه با موجودات شرور کمیک‌های مارول مبارزه می‌کنند.

در حالی که آن‌ها به دلایل مختلفی در برخی نبردها انتقام جویان را همراهی کرده‌اند، اما در برخی کمیک‌ها علیه آن‌ها جنگیده‌اند. در کمیک «نبرد انتقام جویان-مدافعان» به دنبال شیطنت‌های شخصیت لوکی مدافعان در مقابل انتقام جویان قرار می‌گیرند، اما این نبرد بزرگ در نهایت با مداخله‌ی اسکارلت ویچ خاتمه می‌یابد. به همین خاطر و با توجه به نابودی تانوس در «انتقام جویان: پایان بازی» یکی از گزینه‌های اصلی مارول برای ارائه دشمنانی چالش‌برانگیز در مقابل تیم اونجرز طی فیلم اونجرز ۵، تیم مدافعان است.

همچنین ممکن است در میانه‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول شاهد تقابل این دو گروه باشیم، اما در انتها آن‌ها مانند کمیک «نبرد انتقام جویان-مدافعان» متوجه شوند اهداف مشترکی دارند و با کنار گذاشتن کدورت‌ها به سراغ مبارزه با دشمنان مشترکشان بروند.

منبع: Inverseبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۷ دیدگاه
 1. LOKI

  پس از مرگ استنلی بعید بدونم مارول داستان های جالبی درست کنه.امیدوارم انتقام جویان ۵ فیلم خوبی باشه . امتیاز و فروش انتقام جویان ۴ رو داشته باشه.اگه انتقام جویان ۵ موفق نشه یعنی پایان دنیای مارول

 2. بردیا

  من اگر مرد آهنی با بازیگری رابرت داونی نیاد من دیگه فیلم های مارول نگاه نمیکنم کاپیتان امریکا هم گند زدید بازیگر اصلیش رفته این قورباغه چیه گذاشتید نباشه بهتره مارول مرد اهنی نباشه میلیونی مخاطب از دست میدی رابرت باید باشه

  1. LOKI

   رفیق نیاز به یه چیزی هست که مارول پس از انتشار فیلم the marvel دیگه اون رو نداره. نیاز به پول هست تا دوباره مرد اهنی و استیوراجرز برگردن.

 3. Hadi

  درسته من یه مارول فن هستم ولی با اینکه مرد آهنی نباشه و کاپیتان آمریکا دیگه مارول جذابیت نداره.

 4. ابوالفضل

  اگه ایینطور باشه یکی از مسخره تین فیلم های مارول میشع

 5. ابوالفضل

  اگه ایینطور باشه یکی از مسخره تین فیلم های مارول میشع

 6. Parmida

  ایرون من که تو فیلم اونجرز اند گیم مرد
  استن لی هم که نویسنده خیلی خوبش بود مرد
  تازه بازیگر پلنگ سیاه هم از سرتان مرد
  وقتی این دوتا مردن دیگه نه تنها اونجرز اون فیلم باحال سابق نمیشه نه حتی تمام فیلم های مارول کامیکس
  گند خورد به ماورل
  تازه از اونطرف dcکامیکس داره فشار وارد میکنه
  ولی من بازم دلم میخواد همه ی فیلم هاشونو ببینم چون به عقیده من یه مارول فن هیچوقت دست برنمیداره
  و من هنوز منتظر فیلم های جدید کمپانی مارول خواهم بود مثل مرد عنکبوتی و دکتر استرنج و بلک ویدو و اونجرز ۵

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما